Tlukot tisíců srdcí

Tlukot tisíců srdcí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510436/bmid_tlukot-tisicu-srdci-W0z-510436.jpg 4 168 41

Láska má zvuk. Zní jako tisíc úderů srdce, jež se ozývají současně. Princezna Annika žije pohodlný život, ale žádný přepych nemůže změnit skutečnost, že svůj osud nemá pod kontrolou. City jejího královského otce ochladly a teď ji nutí, aby vstoupila do manželství bez lásky. Na míle daleko od ní žije v drsných podmínkách Lennox. Svůj život zasvětil dahrajnské armádě a láska je pro něj jen pošetilou emocí, která mu nesmí bránit v boji za jeho lid. Jenže navzdory všemu je právě láska svede dohromady. Nesmějí být spolu – ale volání srdce jim nedovolí zůstat od sebe.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A Thousand Heartbeats , 2022

Markett
20.06.2023 5 z 5

Na novou knihu od Kiery Cassové jsem se moc těšila a nemohla se dočkat, až si jí budu moct přečíst.
Začnu hezky popořadě - jako obvykle je na knížce velmi krásná obálka, nevím, jak to ta Kiera dělá, ale co knížka, to prostě okouzlující kus na první pohled.
A ten příběh - panečku, zase něco, co se mi moc líbilo a je mi líto, že mám dočteno. Příběh princezny Anniky a divokého Lennoxe byl prostě okouzlující. Už od začátku se začaly dít zajímavé věci, a kniha mi nepřišla nudná ani v jednom bodu. Nejvíce se mi líbily pasáže, kdy Annika s Lennoxem skončí nějaký čas o samotě a dozvídáme se o nich mnoho zajímavostí, a rozhodně není divu, že v tuto chvíli ztratili hlavu jeden pro druhého. Pak se děj obrátí do poslední části, která je nejzajímavější a nejnapínavější, kdy dojde k největší akci a docela pěknému rozuzlení.
Konec je samozřejmě krásný a pohádkový, přesně tak, jak to má být. Takže já jsem spokojená, knížka naplnila má očekávání a velice ráda se k ní vrátím, protože Anniku, Lennoxe a jejich příběh jsem si neskutečně zamilovala. :) Takže Kieře patří další moje díky za krásný příběh.