Tlukot tisíců srdcí

Tlukot tisíců srdcí https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510436/bmid_tlukot-tisicu-srdci-W0z-510436.jpg 4 168 41

Láska má zvuk. Zní jako tisíc úderů srdce, jež se ozývají současně. Princezna Annika žije pohodlný život, ale žádný přepych nemůže změnit skutečnost, že svůj osud nemá pod kontrolou. City jejího královského otce ochladly a teď ji nutí, aby vstoupila do manželství bez lásky. Na míle daleko od ní žije v drsných podmínkách Lennox. Svůj život zasvětil dahrajnské armádě a láska je pro něj jen pošetilou emocí, která mu nesmí bránit v boji za jeho lid. Jenže navzdory všemu je právě láska svede dohromady. Nesmějí být spolu – ale volání srdce jim nedovolí zůstat od sebe.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A Thousand Heartbeats , 2022

jana1874
28.07.2023 4 z 5

Kraťoučké kapitoly, střídání úhlu pohledu hlavních hrdinů, přestože je to trochu bichle, stále nutí číst dál, až jste na konci

Book_lover469
26.07.2023 5 z 5

Tuhle knihu jsem si zamilovala. Rozhodně mi přišla lepší než série Selekce kterou jsem četla asi před rokem a líbila se mi. V knize bylo spousty zvratů které mě překvapily a momentů, které mě rozesmutnily. Knihu si určitě někdy přečtu znovu, hlavně kvůli oboum hlavním hrdinům, které jsem si hned zamilovala.

Jane2016
25.07.2023 4 z 5

Ah, je to jako včera, co jsem se do psaní Kiery Cass zamilovala. Série Selekce mě absolutně dostala, a dokonce mám několik prvních dílů doma. Už tehdy jsem věděla, že se ke čtení někdy znovu vrátím a že podobné knihy se vyplatí mít doma!

Proto, když jsem se dozvěděla, že autorka má knižní novinku s názvem Tlukot tisíců srdcí, neváhala jsem ani chviličku a věděla jsem, že si ji musím přečíst!

Příběh má své kouzlo, opět v něm nechybí paličatost hrdinů, na kterou jsem u Kiery zvyklá. Prostředí je popsané tak krásně, tak pohádkově, že jsem se v některých částech opravdu zasnila. Kapitoly jsou dlouhé tak akorát, aby Vás jako čtenáře udržely v napětí a celkově se mi příběh velmi líbil, zařadilo bych ho mezi lepší Fantasy.
Délky knihy se vůbec nemusíte bát, autorka píše opravdu skvěle a než se nadějete budete mít dočteno.

Každopádně musím se přiznat, že na prvním místě je u mě stále Selekce. Tlukot tisíců srdcí je ale hned v závěsu! Pokud hledáte fantasy-romantickou knížku, tak Vám tuhle rozhodně doporučuji všema deseti!

Já jsem po dočtení dostala chuť pustit se do rereadingu Selekce!

Lenka8065
23.07.2023

Recenze: Návrat do královského prostředí od Kiery Cass, v jiném světě, s novými postavami a naprosto odlišnou zápletkou! Velice očekávaná kniha fanoušky série Selekce, která svým dějem připomíná fantasy pohádku s napínavou zápletkou.

Hned na začátku bych chtěla upozornit na nádhernou obálku, která hezky sedí ke všem autorčiným knihám. Nachází se zde i mapa celého světa, kde se děj odehrává.

Velkým mínusem, je za mě zde délka knihy, u které bych ocenila rozdělení do dvou dílů. Začátek zde byl velice natahovaný, rozsáhlé uvedení do celého světa. Naopak zde byla aspoň vidět gradace příběhu od pomalého a nudného začátku do epického konce s epilogem!

Je zde hlavní romantická linka mezi Annikou a Lennoxem, která hned od prvního setkání byla jasnou enemies to lovers. Byla zde chemie, kterou by nikdo nepřehlédl. I vedlejší romantické linky nebyli k zahození, avšak nechala bych je do doplňkového dílu.

Za mě naprosto přesně splnila očekávání. Bylo to jiné, svým stylem více drsné než Selekce. Ale stále se to neslo v podobné královské a vznešené atmosféře. Moc oceňuji autorky styl psaní, ale jediné velké mínus je pomalý začátek a délka knihy. Za mě mohu doporučit všem, nejenom fanouškům Kiery Cass.

Citát: Ale kdykoliv se Lennox usmál, nebo se mě dotkl, nebo se na mě jen určitým způsobem podíval, slyšela jsem to znovu. Tlukot tisíců srdcí.

Hodnocení: 4/5
Za poskytnutí knihy na recenzi velice děkuji @humbookblogeri #spoluprace #humbookblogeri

NNiky
19.07.2023 4 z 5

Krásný romantický příběh, který doporučuji především mladším dívkám. Ale i dospělý si potřebují občas odpočinout a toto je ideální kniha.
Proč si ji přečíst?
Protože mít za mazlíčka lišku je fakt cool.
Protože hate to love - od nenávisti k lásce...no kdo by to nehltal?
Protože je ke knize úžasná mapa.
Protože hl. hrdninka je knihomolka.
Protože Cassová umí romantické scény s deštěm.
Protože kniha je čtivá, má krátké kapitoly a jednoduše si hlavní postavy zamilujete.

Chybělo mi trochu víc akce, ale netrpěla jsem tím.
Děkuji moc @albatrosmedia za knihu na recenzi, moc jsem si ji užila.

jitka_dankova
15.07.2023 4 z 5

Zase jiná princeznovská pohádka z pera Keiry Cass. Autorka píše o ženách, které jsou skrz naskrz královnami a na prvním místě mají svůj lid a smysl pro čest a povinnosti. Nejinak tomu bylo i v této knížce a bylo to vlastě milé (přece jen o rebelkách je spousta knížek, tohle to trošku vyvažuje). Romantická linka v knize mne příliš nezasáhla, postavy spolu neměly možnost trávit moc času, navíc tam bylo několik smutných věcí, se kterými se vzájemně museli srovnávat. Vlastně mi celá kniha ve světle neustálé hrozby války a bojů přišla trochu ponurá a popravdě jsem jen pořád čekala, kdy umře některá z vedlejších postav, kterou jsem si oblíbila. Nemyslím se, že bych se ke knize vracela, ale nelituji, že jsem ji četla.

jana79
13.07.2023 5 z 5

Od autorky jsem ještě žádnou knihu nečetla, vybrala jsem si jen dle popisu.Chtela jsem něco odlehčeného, prostě k odpočinku.A vybrala jsem dobře. Děj příjemně ubíhal,a ač nemám moc v oblibě psaní příběhu odděleně z pohledu hlavních postav,tak tady mi to nevadilo.Naopak hezky se četla a po každé další stránce bylo těžké knihu odložit a jít do práce, začalo to mít spád a nebylo snadné odhadnout,kam nás příběh dovede,zda ke šťastnému konci nebo k nějakému divnemu ukončení,jak to u některých knih bývá.Tahle to naštěstí nebyla a konec byl k moji spokojenosti více než dobrý. Kniha měla vše napětí,romantiku,tajemství, zvraty,překvapení i rozuzlení, není na co si stěžovat.Proste hezká pohádka pro dospělé.Muzu doporučit.

Kate3003
12.07.2023 3 z 5

Pro mě to bylo první setkání s autorkou, protože ano jako jedna z mála jsem ještě nečetla Selekci.
Autorka má velmi čtivý styl psaní a i přestože má kniha skoro 500 stran četla se vpodstatě sama. Kapitoly byly velmi krátké takže děj příjemné ubíhal. Začátek byl sice trošku seznamovací, ale i přesto poměrně svižný.
Celou knihu se střídaly pohledy dvou hlavních postav, což není má úplně nejoblíbenější forma příběhu, ale díky tomu že kapitoly byly opravdu krátké tak mi to nijak nevadilo a líbilo se mi některé části příběhu vidět i z jiné perspektivy. Jsem ráda i že na sebe jednotlivé kapitoly navazovaly a neopakoval se v nich děj jen z druhého pohledu.
Postava Anniky se mi zamlouvala, protože to nebyla taková ta typická princezna, kterou zajímají jen šaty, plesy a to co si o ní myslí princové v okolí. Byla zvídavá, houževnatá a hlavně ji všichni okolo měli rádi a měli ji v úctě. Oproti tomu Lennox díky své pověsti nelítostného zabijáka vzbuzoval v lidech spíše strach. Přitom nechtěl nic víc než přežít.
Jejich osudy byly na první pohled naprosto rozdílné a podle toho vypadalo i jejich první setkání v knize.
Hate to love linka je zde hezky vykreslená a bavilo mě sledovat jak se vztah obou postav mění v závislosti na okolnostech a informacích, které se postupně dozví. Přišlo mi to trošku jako pohádkový příběh Romea a Julie.
Konec by možná zasloužil trošku více prostoru, protože byl zbytečně zmatený a uspěchaný, ale epilog celkový dojem vylepšil.
Takže celkově hodnotím knihu kladně a pokud chcete trochu romantiky rozhodně mohu doporučit.
Za poskytnutí knihy velmi děkuji @albatrosmedia.

helenah
05.07.2023 5 z 5

Ano, nádherná pohádka a reakce vnučky, která patří do cílové skupiny tohoto typu knížek, její nadšení a radost, mluví za vše. Babi,to je tak hezký, jako Selekce ale ještě trochou lepší. Vnučka sem na Databázi knih zatím nechodí, tak těch pět hvězdiček je vlastně od ní:)
Slíbila že si tu knížku přečte ještě jednou a pak mi ji půjčí

Carol1122
05.07.2023 5 z 5

Dvěma slovy: nádherná pohádka. Propracované postavy, napínavý a dobrodružný děj, skvěle vylíčený příběh se zápletkou... pro mě v podstatě dokonalá jednorázovka.

Postava princezny Anniky mi byla od počátku sympatická. Užívala jsem si popisy z jejího pohledu, oproti tomu postava Lennoxe mě bavila o trochu méně. Sympatizovala jsem i s Anniky bratrem Escalusem, to byla asi moje nejoblíbenější postava. Sršel sarkastickým humorem. Ostatní postavy už tak zajímavé nebyly. Možná jsem si jen říkala, proč se kolem Anniky motá tolik chlapů. Kiera už jich tam prostě víc vymyslet nemohla:D

Co musím ocenit, tak je to, jak děj utíkal, ani jsem si nevšimla, že už jsem na konci. Klidně bych brala i pokračování, opravdu mě tenhle kouzelný svět s pěknou mapkou bavil.

Vytýkám pouze gramatické chyby, kterých tam bylo bohužel docela dost. Už na první stránce prologu jsem si všimla zvláštního spojení, které bych v normálním životě neřekla a myslím, že bych nebyla jediná: "Udělala jsem pár zkusmých kroků". Řekla bych to spíš "Zkusila jsem udělat pár kroků", nedělala bych to tak knižní, ale to může být pro někoho maličkost.

Celkově tedy hodnotím všech 5*/5. :)

BetyLaurincová
03.07.2023 5 z 5

9/10
Tlukot tisíců srdcí jsem si chtěla přečíst už když autorka sdílela to, že ji začala psát. Jako fanoušek série Selekce jsem se ihned po obdržení knihy ponořila do příběhu, aniž bych se podívala na anotaci (jak je u mě zvykem).

Enemies to lovers s tématikou hrdinské fantasy upoutala mou plnou pozornost. Oba hlavní hrdinové trpí nefunkční a neúplnou rodinou, záští, chtějí pro svou zemi to nejlepší a jsou připraveni se pro dobro lidu obětovat. Ale když se jejich cesty zkříží, uvědomí si, že jejich rodiny lhaly a celý život věří zkreslené verzi pravdy o historii jejich vlastní země.

Annika žije v království Kadier. Navzdory tomu, že žije ve světě, kde se jí říká jak se má oblékat a koho si vzít, miluje své království a je oddaná blahu lidí, kteří v něm žijí. Líbilo se mi, že Annika není jen nějaká bezmocná princezna; Je vynalézavá, odvážná a zvědavá.
Lennox žije na zámku Vosino v zapomenuté zemi a je nejobávanějším dahrainským vojákem. Věří, že city a milostné vztahy jsou jen rozptýlení a je odhodlán získat zpět své ukradené království. Avšak pod jeho zdánlivě chladnými vrstvami je laskavý a je opravdu snadné s ním sympatizovat.
Romantická linka byla vzrušující a sladká. Je opravdu zábavné sledovat postavy, které se z duše nenávidí, ale zároveň se vlastně poznávají a nachází k sobě cestu.

Postavy rodičů v této knize, jestli tu tragédii vůbec lze nazvat rodiči, by potřebovali dostat pár facek. Naštěstí zde najdeme plno úžasných a starostlivých vedlejších postav, které při čtení zvednou náladu.

Ubírám hvězdu, protože začátek byl pomalý a konec mi připadal uspěchaný. Navzdory zvláštnímu tempu je Tlukot tisíců srdcí přesvědčivý příběh. Zápletka byla překvapivá a pomalá romance zábavná.
Doporučuji všem romantickým duším a milovníkům Selekce. Hodnotím jako perfektní knihu devíti hvězdami

Za poskytnutí knihy tisíckrát děkuji @humbook a @humbook_blogeri
#spoluprace #humbookblogeri

cajakniha
03.07.2023 5 z 5

Nejprve moc děkuji @humbook @humbookblogeri za zaslání knihy k recenzi v rámci #spoluprace #humbookblogeri.

Tlukot tisíců srdcí je standalone, což jsem ocenila, jelikož mám doma nedočtených sérií až až.

Naše hlavní postavy, Anniku a Lennoxe jsem si hned na začátku oblíbila. Annika je princezna, Lennox zabiják. Líbila se mi chemie mezi nimi a musím uznat, že se v knize pořád něco dělo, člověka to nutilo číst dál.

Každý má i své tajemství a já od začátku netrpělivě čekala, kdy se dozvím, o co jde.

Dále jsem si oblíbila hlavně Escaluse, bratra Anniky a Noemi, její služebnou.

Upřímně jsem moc nepochopila jednání pana krále, ale nechci spoilerovat.

Za zmínku taky stojí svět, který autorka vytvořila a skvělá mapa na začátku knihy.

Knihu rozhodně doporučuji!

re.library
02.07.2023 4 z 5

hned na zacatku bych chtela podekovat @humbook_blogeri za moznost si knihu precist. takhle kniha ve mne zanechala neskutecne mnozstvi pocitu. stylem psani mi prisla odlisna od selekce a kdybych nevedela ze je od stejne autorky ani by me to nenapadlo a to se mi na tom libilo, ze to bylo neco jineho! ten dej byl jizda, obcas jsem se nestihala divit kolik se tam toho delo. obcas jsem byla prekvapena chovanim urcitych postav. libilo se mi jak se postavy behem knihy vyvijely a zlepsovaly se(vetsinou). vyobrazeni lasky mezi hlavnima postavama bylo tak hezkeee, jednu chvili jsem se nemohla prestat usmivat!! prostredi pusobilo obcas az kouzelne a uplne me to vtahlo do pribehu. stalo se tam tolik prekvapivych veci, bylo tam plno akce a to je za me plus. knihu bych vam doporucila!!! #humbookblogeri @humbook

andinkaaa
02.07.2023 4 z 5

V první řadě bych chtěla poděkovat @humbook_blogeri za poskytnutí knížky k recenzi. Jsem opravdu moc ráda, že jsem měla příležitost si knížku přečíst.
Páni, musím říct, že nejspíš nemám slov Knížka mě chytla už od první stránky a nutilo mě to číst pořád dál a dál. Vyhovovaly mi krátké kapitoly, díky kterým mám vždycky tak nějak pocit, že mi to čtení jde rychleji.
Okamžitě jsem si zamilovala obě dvě hlavní postavy. Ze začátku jsem se bála, že mě Annika bude štvát a nebudu ji mít moc ráda, ale to se naštěstí vůbec nestalo. Líbila se mi její osobnost: její laskavost, obětavost, inteligence, smysl pro povinnost, a hlavně to, že to byla prostě správná holka, a ne nějaká ubrečená princezna ;D.
A Lennox? Ten má celé moje srdce. Přesně tenhle typ postav miluju.
Co se příběhu týče, ze začátku to mělo fakt potenciál a hrozně mě to bavilo. Nemohla jsem se dočkat, jak všechno bude dál a jak tohle a tamto dopadne. Celou dobu jsem taky čekala na tu romantiku, které jsem se tedy někde kolem poloviny konečně dočkala, ale řekla bych, že mě malinko zklamala. Opět, na mě prostě více zapůsobí pořádné slow burn, kdy je na všechno čas. Hlavně je to pro mě mnohem víc uvěřitelné, než to, co bylo tady. Ale hlavně, že tam ta romantika byla ;).
Ke konci se tam teda děly věci Byla jsem mírně zmatená ze všech těch plottwistů a taky naštvaná, jelikož se nám tady začala trochu ztrácet původní myšlenka knihy. Plány obou stran (Anničina a Lennoxova strana) pomalu přestaly dávat smysl a já si říkala, jak teda hodlají teď dál postupovat. A dovršilo to tím, že tam láska odpouští všemu a všem. Cože prosím? To nikomu prostě nepřijde nic divný, hlavně že se dva milují? Naštvalo mě, když Lennox zahodil doslova všechno, pro co celý svůj život dřel a co celý svůj život uznával jen kvůli lásce. Možná, že by to za jiných okolností znělo poeticky, ale tady v té knize tedy moc ne.
Ještě bych tu ráda zmínila Anničina bratra Escaluse. Vidíme doufám všichni, jaký sobec to je. Neskutečně mě naštval mě a tečka.
Co se samotného konce týče, tak kromě toho, že to byl totální chaos, tak samozřejmě krása, hehe. Plusové body přidávám za epilog, který je přesně to, co v knihách potřebuju.
Závěrečný rozsudek zní: Moc krásná kniha, užívala jsem si každou stránku a zamilovala si postavy, ovšem má své chyby a tím pádem není úplně stoprocentní.
Jestli jste od autorky četli a zamilovali si Selekci, určitě se vám bude líbit i Tlukot tisíců srdcí

TerryDee
02.07.2023 4 z 5

Na nový příběh z pera Kiery Cass jsem se těšila. Selekci jsem si oblíbila a se Zrazenou jem to měla tak trochu komplikované, takže jsem si říkala, jak na tom bude tahle novinka.

Můžu říct, že mě kniha velmi mile překvapila. Na jedné straně tu máme princeznu Anniku, která se připravuje na svůj život v království, a na druhé straně divokého Lennoxe, který chce spravedlnost pro svůj lid. A právě tyhle dva světy se střetnou a vzájemně propletou.

Hlavní postavy jsem si oblíbila. A nejen je, i postavy vedlejší si získaly moji pozornost. Annika a Lennox tvoří hezký pár. Líbilo se mi jejich vzájemná nenávist a následná blízkost.

Příběhově jsem se vůbec nenudila. Právě že naopak. Líbilo se mi, že se tam pořád něco dělo. Jen je škoda, že některé věci tam nebyly více vysvětleny či popsány. V něčem to bylo trochu uspěchané.

Co musím vyzdvihnout je krásná mapa. Jsem jejich příznivec. A tahle se opravdu povedla.

S čistím srdcem Vám tenhle příběh můžu doporučit. Je to velmi milé, okouzlující a čtivé.

Hodnocení: 4,5 / 5

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji @endlessbibliophile z @humbook a @humbook_blogeri #spoluprace #humbookblogeri

virgo_books
30.06.2023 4 z 5

Tak tohle je přesně ta kniha, kterou od autorky očekávám. Pohádková atmosféra, skvělá romantika a k tomu je tohle standalone, takže nemusíte čekat na další díl.

Kniha má absolutně nádhernou mapu, která nás vezme do úplně nového světa.
Na jednom konci žije princezna Annika a na druhém Lennox, který žije pro armádu a svůj lid.

Oba hrdiny jsem si nesmírně oblíbila a romantika mezi nimi byla skvělá. Jejich laškování jsem si užívala a prostě to bylo přesně takové Enemies to lovers, které chcete.

Kniha se četla sama, byly tam zvraty, akce a ani chvilku jsem se nenudila.

Pokud máte rádi tuhle autorku, tak se do knihy určitě pusťte. Já se bála, že to bude něco podobného jako Zaslíbená, ale tohle je stejně skvělé čtení jako Selekce.

4/5

Za poskytnutí knihy děkuji @albatrosmedia v rámci #spoluprace

lena.o.knihach
29.06.2023 3 z 5

Do autorčiny první série Selekce jsem se úplně zamilovala. Stále ji mám ráda a moc ji doporučuji. Kiera Cass se stala mou oblíbenou autorkou, ale pak přišel šok s názvem Zaslíbená. Marně jsem doufala, že laťku standalone knihou zas zvedne.

Tlukot tisíců srdcí vypráví příběh o princezně Annice, které nic nechybí. Dokonce i manžela už má domluveného.
Oproti tomu Lennox žije v drsných podmínkách, plní příkazy nevlastního otce a jediným jeho přítelem je liška Bodlina.

Kapitoly se střídají z pohledů obou hlavních hrdinů, takže má čtenář o všem přehled. A začátek vypadal vážně slibně, jenže jsem se radovala předčasně.

Některé postavy mi přišly úplně zbytečné a jiné dostaly prostor až na samém konci, bohužel.
A navíc ty vedlejší byly mnohem zajímavější než hlavní dvojice.
Annika a Lennox mě ničím nezaujali. Nepřátelé, kteří se (ani nevím jak) stali najednou přáteli a velkou zakázanou lásku jsem jim už vůbec nevěřila.

Čtivost se knize upřít rozhodně nedá a bavilo mě to, když byli na scéně např. Escalus (následník trůnu), Inigo (bojovník z týmu, který vedl Lennox) nebo Palmer (poslíček).
Kdyby měla kniha pokračování, dlouho bych zvažovala, zda do toho jít, ale takhle mi to za to stálo. Až si budu chtít ale něco od Kiery Cass přečíst, sáhnu radši po Selekci.

#spoluprace @albatrosmedia

DreamerX9
22.06.2023 3 z 5

Mám dojem, že od dob Selekce se autorka zhoršila. Na čtivosti a stylem psaní kniha neubrala ale na ději ano.
Ze začátku mě kniha hodně zaujala a říkala jsem si co bude dál jenže od půlky už to bylo klišé a původní myslenka se jaksi ztratila. Hodně postav bylo navíc, chování hlavních postav místy irelevantní a to i situace a konec se mi zdal až příliš urychlený. Celkově hodnotim jako průměr.

Knihy_nad_zlato
22.06.2023 4 z 5

Sice nedám pět hvězdiček, ale byla jsem nadšená. Hlavní postavy jsem si oblíbila prakticky okamžitě. Ale tu jejich ohromnou lásku jsem jim nevěřila ani chviličku. Myslím, že to mělo být hate to love mixnutý se zakázanou láskou. Jenže hate to love, kde se v jedné chvíli nenávidí a v další bez sebe nemohou žít prostě nebude působit uvěřitelně asi nikdy, holt je tam potřeba nějaký vývoj. Nějaká část, jak se dostávají od té nenávisti k lásce. Nemůžou se prostě půlku knížky nenávidět bez jakéhokoli vývoje a najednou se na další stránce milovat.
To byl můj první - a musím říct, že vážně velký - problém s touhle knížkou. Druhý problém je, že jsou tu zajímavé vedlejší postavy - nebo spíš, mohly by tu být zajímavé vedlejší postavy - jenže nedostanou téměř žádný prostor. Kór třeba Inigo mě zaujal hned, jak tam o něm byla zmínka, páč bylo naznačeno, že se s Lennoxem nesnášeli. A já bych prostě chtěla vědět víc. Což bych teda chtěla i u hlavních postav. Proč tam není, tak nějak nic z jejich minulosti?
Ale jako prostředí i příběh byl dost dobrý a atmosféra taky. Jakože pokud znáte knížky od Mary E. Pearson, tak tohle je jim dost podobné. Neříkám, že okopírované, ale prostředí, příběh a hlavně ta atmosféra, se ubírá stejným směrem. A vlastně i postavy. I když musím říct, že mi romantická linka spíše připomínala tu ze série Svět Tryllů (akorát, že tam je napsaná líp, že).
Ale tak i ten vztah Anniky a Lennoxem měl světlé chvilky (ehm třeba ta část, kdy si Palmer hrál na poslíčka).
Každopádně si myslím, že kdybych to četla v době, kdy jsem četla téměř jen YA fantasy, tak bych s tím nebyla tak spokojená, jak dnes. Protože to byl vlastně dost příjemný návrat k tomu, co jsem četla spíš dřív. A samozřejmě i ke Kieře Cass.
3,5/5

Knihomolka_Ela
20.06.2023 3 z 5

Knihu jsem dostala ve spolupráci na recenzi od Humbooku.
Velmi jim děkuji!!

Zakázaná láska. Nedovolená láska na míle daleko.
7,5/10
Fantasy není můj šálek čaje, ale tohle jsem nějak zvládla. Tahle kniha je už druhá v žánru fantasy, kterou jsem přečetla a kdybych se měla rozhodnout, jaké fantasy mě baví víc, tak to si vyberu radši upíry, vlkodlaky atd..... Tato kniha je mojí první od této autorky. Musím velmi ocenit tu obálku!!!! Kniha se nádherně otevírá!! Příběh je vyprávěn ze dvou pohledů a to mi naprosto vyhovuje!! Kapitoly jsou krátké a za to má tato kniha svoje plus. Hlavní postavy a jejich vztah se mi opravdu líbil! Příběh byl uklidňující a líbil se mi.
DOPORUČUJI VŠEM FANTASY FANOUŠKŮM!!!