Ulomené ucho

Ulomené ucho https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22230/tintinova-dobrodruzstvi-ulomene-ucho-22230.jpg 4 76 5

Tintinova dobrodružství série

Tintin je odvážný reportér, který se svým psem Filutou zažívá ta nejbláznivější a nejneuvěřitelnější dobrodružství na všech světadílech a s důvtipem překoná všechny překážky, přemůže proradné zločince i nepřátele a vždy dosáhne cíle. Belgický kreslíř Hergé, který si postavu Tintina vymyslel, je dnes uznávaným klasikem evropského komiksu. Odvážný reportér Tintin tentokrát míří do Jižní Ameriky, aby hledal indiánskou modlu, která byla ukradena z etnografického muzea. Po modle ovšem pátrá i banda zlodějů a ta se snaží za každou cenu Tintina zbavit. Tintin ani zloději však nevědí, že modla skrývá překvapivé tajemství... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

L´Oreille Cassée , 1937

Atlantis
11.07.2021 4 z 5

Asi začínám Tintinovi přicházet na chuť. Opět kvalitní díl. Náš reportér tentokrát zavítá do jižní Ameriky, aby zde hledal tajemnou modlu. Občas lehce překombinované, mezi Indiány strávíme překvapivě málo času, ale jako celek jsem si čtení užil.

evickakyticka
24.07.2019 4 z 5

Některé díly jsem viděla zfilmované, ale toto byl můj první čtený komiks. Je to klasa, určitě zabrousím opět do dětského oddělení a půjčím si další díl.

jenda88
05.07.2019 5 z 5

Ta knížka byla super

popeluška
27.05.2017 5 z 5

Knihu donesla dcera ze školy a já po ní ráda sáhla.....a líbila se mi :-) komiks je super :-)

Okřídlená li
13.08.2012 5 z 5

Myslím, že Ulomené ucho je moje první čtená i viděná tintinovka. Je fajn, když se svým malým bratrem můžete sdílet takovou maličkost. :)