Šperky madam Castafiore

Šperky madam Castafiore https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352294/bmid_sperky-madam-castafiore-xC3-352294.jpg 4 60 5

Tintinova dobrodružství série

Po velkém putování do Tibetu se v tomto příběhu Tintin rozhodl zůstat na zámku Moulinsart. I tam však dojde bezmála ke katastrofě – na zámek zavítá slavná operní pěvkyně Bianca Castafiore. Největší radost z ní pochopitelně má kapitán Haddock a snaží se slavnou pěvkyni dostat ze zámku co nejrychleji. Bohužel se však na Moulinsartu začnou dít podivné věci a Tintina čeká detektivní pátrání, při němž si kapitán Haddock po dlouhé době pořádně zanadává a profesor Hluchavka díky své hluchotě vše dokonale poplete.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Les Bijoux de la Castafiore , 1963

Iamblichos
12.11.2020 5 z 5

Komorny Tintin, ktory tentokrat ani neprenasleduje zloduchov....nebolo mozne nelutovat kapitana Haddocka, na ktoreho sa zosypalo toho dost...a pan Herge dokazal, ze nazor a "predsudky" voci istej neprisposobivej mensine su minimalne celoeuropske :-))

jenda88
28.06.2020 5 z 5

Super komiks

Tomas@S
09.01.2019 5 z 5

Tady si myslim bylo vsechno co ma v Tintinovi byt ve spravnem pomeru. Nic zbytecneho co by otravovalo nebo nad cim by se dalo usklibnout. Vyskytuji se tam vsechny klasicke postavy, zapletka je zajimava, pointa prekvapi, vtipky funguji, hezka a kvalitni kresba potesi, proste super. Rekl bych jeden z nejlepsich dilu v serii.

Makrela Liška
09.11.2018 5 z 5

Zápletka, která se pro jednou netýkala žádného mezinárodního konfliktu, pašování zbraní nebo drog, byla vítaným a velmi vtipným osvěžením celé série.

Madli
05.08.2018 5 z 5

Zase další úžasný díl TinTinova dobrodružství. TinTin je hrozně zajímavý komiks a mě strašně baví. ÚŽASNÝ!!!