Městečko Thunder Point

Městečko Thunder Point https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221687/bmid_thunder-point-mestecko-thunder-poin-f1U-221687.jpg 4 117 40

Thunder Point série

Do městečka Thunder Point na skalnatém oregonském pobřeží přijíždí věčný tulák Hank Cooper, aby zjistil, jak zemřel jeho přítel, se kterým před lety sloužil v armádě. Cooper se nikdy neusadil a na malebném místě se chce zdržet jen pár dnů. Brzy ale zjistí, že mu přítel odkázal celý svůj majetek včetně rozsáhlých pozemků a překrásné pláže. Zachovalou původní krajinu místní milují, developeři ji však považují za zlatý důl. Cooper najednou zjišťuje, že má osud Thunder Pointu i jeho obyvatel ve svých rukou. A pomalu propadá nejen kouzlu městečka a přírody, ale i kouzlu Sáry Dupreové, překrásné ženy s velice komplikovaným osudem. Cooper si musí vybrat mezi svým starým životem a místem plným nových možností – místem, které by se mohlo stát jeho domovem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Wanderer , 2013

Lucik87
05.08.2016 2 z 5

Knize jsem dala menší šanci, ale více jak po polovině jsem zjistila, že obsah děje je v podstatě o ničem. Počet stránek bych snížila tak o polovinu a byli bychom spokojeni. Mě nezaujalo vůbec ničím.

Zdenda20
15.07.2016 2 z 5

Neznám ostatní knihy autorky, ale tento příběh mi přišel dost natahovaný. Dějově by stačil poloviční obsah dle mého názoru. Některé pasáže jsou dobrý, ale další knihu od autorky vyhledávat nebudu.

harena
17.05.2016 5 z 5

Očekáváte-li pěkné, čtivé, příjemné čtení, pak jste tu správně.

Pav
09.05.2016 3 z 5

Oddechové čtení. Žádná složitá zápletka, ikdyž se v jedné z několika linií příběhu vyšetřuje možný zločin :-), ale člověk si odpočine. Prostě Harlequinka.

alnahu
26.04.2016 3 z 5

Nenáročné čtení ,ale s městečkem Virgin River se nedá srovnávat. Ale jinak příjemná oddechovka.

Lenka.Vílka
04.02.2016 3 z 5

Nemohu se ubránit, musím srovnávat... příběh se mi libil, ale jinak zvlášť neuchvátil, dobře napsáno, ale...Virgin River se mi líbilo víc... asi bych nedocetla, kdych s autorkou neměla předchozí zkušenosti...po dějové stránce mě nezaujalo vůbec nic...vlastně jsem si ani neoblíbila Coopera...a když už ani tohle, něco je hodně špatně...

Nelička
31.12.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Osobně mám moc ráda tenhle typ propletených příběhů několika lidí. I když je od začátku relativně jasné, jak to dopadne...Pohodové, milé a poklidné čtení.

vlastus52
13.12.2015 4 z 5

Všechny knihy od Robyn Carr jsou fajn, dobře se čtou od začátku až do konce.Za mě palec nahoru.

locin
22.11.2015 3 z 5

Série Vrigin River byla lepší, proto budu doufat, že překladatelky budou pokračovat spíše tímto směrem.

Knižní střípky
26.10.2015 2 z 5

Nebudu tvrdit, že se jedná o nějaký literární skvost, ale v době, kdy se mi dostal do rukou, mi sedl, dobře se mi četl, atmosféra malého přímořského amerického městečka byla milá, postavy rovněž, přečtu si i druhý díl, ať vím, kam se budou ubírat osudy postav

rose
23.08.2015 3 z 5

Příjemná romantika. Nenáročné letní čtení, jaké se dá očekávat od tohoto žánru. I když od poloviny čtenář tuší, jak se děj vyvine, dá se to docela s chutí dočíst až do konce. Klidně si dám ještě druhý díl.

makke
28.07.2015 4 z 5

Vzhledem ke skutečnosti, že jsem tuto knihu četla v přímé návaznosti na Virgin River, dávám "jen" 4 hvězdičky, protože Virgin River mě zaujalo víc. Ale celkový dojem veskrze dobrý.

zoew
07.07.2015 2 z 5

Bezduchý a nudný román napsaný školáckým slohem (ale možná je to jen špatný překlad).
Dost jsem se nudila od začátku až do konce a divím se, že jsem to vůbec dočetla.

malen
24.05.2015 4 z 5

Protože jsem nečekala víc, než že čtu román pro ženy, byla jsem spokojená.

muchomurka
08.05.2015 4 z 5

Super knížka. Moc se mi líbilo, že tam bylo více příběhů, než jen ten o Cooperovi. I když Sara a Cooper byli od poloviny otravní, pořád opakovali svůj názor jako nějakou mantru. Líbil se mi příběh Giny a Maca, Landona a dalších. A taky se mi líbil ten humor a lehkost příběhu. A co mě ještě potěšilo, že tam nebyli zuřivé dramatické zvraty a vyšetřování. Mile to plynulo, ale nebylo to nudné. Sice bylo Městečko Virgin River lepší, ale i tohle bylo fajn :-)

jasmína
06.05.2015 2 z 5

Mě bohužel kniha ani po 117 přečtených stránkách ničím nezaujala, takže moc nechápu tak velké ohlasy.....

helenkan
30.04.2015 5 z 5

Přelouskáno jedním dechem.Tyhle příběhy prostě miluju.A už se těším na další.:)

Trimi
07.04.2015 4 z 5

Moc pěkné čtení,ale knihy Virgin river se mi líbily víc.

modranka
31.03.2015 4 z 5

Tak trochu odbočka od série Virgin River. Literárnou hodnotu sa obe série vyrovnajú, dej je zasadený do nového prostredia - mestečka Thunder Point. Tiché mestečko a ľudia v ňom - to je základ na rozvoj pekných romantických príbehov. Anotácia je výstižná a dostačujúca, aby veľa neprezradila.
Pokojne by som dala aj 5 hviezdičiek, ale predsa len sa mi zdal príbeh trochu zbytočne zdĺhavý. Takže u mňa za 4*.
Pozn. Dúfam, že vydavateľ sa vráti k sérii Virgin River - tá sa mi predsa len zdala trochu dobrodružnejšia.

helenkan
20.01.2015 5 z 5

Docela se těšim a pokud bude tak pěkná jako Městečko a Útěk do Virgin River,tak mám určitě na co.:)

láska pro ženy USA (Spojené státy americké)

Robyn Carr
americká, 1951