Neslušný návrh

Neslušný návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356940/bmid_neslusny-navrh-jiu-356940.jpg 5 25 3

Skvostná romanca z regentského Anglicka. Lord Leo Byron sa v poslednom čase nudí, a tak potrebuje rozptýlenie, najlepšie v podobe krásnej ženy. Keď prvý raz zazrie lady Thaliu Lennoxovú, ktorej meno sa spája so škandálnym rozvodom, zaumieni si, že s ňou nadviaže dôverný vzťah. No aj keď sa snaží zo všetkých síl, temperamentná mladá žena oňho očividne nemá záujem… Thalia Lennoxová bola kedysi miláčikom spoločnosti, no teraz žije na jej okraji. Bývalý manžel jej zničil povesť a ona sa zaprisahala, že sa už s nikým nezblíži. Odvážne pokusy Lea Byrona získať si jej priazeň však jej rozhodnutie naštrbia a ona prvý raz v živote uvažuje, či nemá zariskovať a vpustiť toho príťažlivého naničhodníka nielen do svojho života, ale aj do svojej postele…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

The Bedding Proposal

uzivatel4895
18.10.2023 5 z 5

kniha je pokračovaním o súrodencoch Byronovcoch (spolu s knihou Ľúbostné hry a V manželskej posteli) - všetky nadväzujú na sériu Byrons of Braebourne. Tento príbeh sa mi veľmi páčil. Nádherne a pútavo popísaný ľúbostný príbeh. Odporúčam! Potešilo ma aj to, že je tu spomenutá postava Rafea Pendragona z knižky Odvážna milenka

Ála1968
11.08.2023 5 z 5

Ach tahle autorka je neskutečná,co kniha to perla.To zas byla nádhera. Došlo i na slzy.Snad seženu další díly, protože jsem opravdu nadšená.

munka
04.10.2018 4 z 5

Pekná romantická kniha. Oddychové čítanie na jesenné dní. Leo je od začiatku sympaťák . Thalii držíte palce, aby našla konečne šťastie. Čo má však zarazilo a nie prvýkrát, bolo postavenie rozvedenej ženy v regentskom Anglicku. Vydajom žena prišla o všetok majetok, ktorý dostal jej manžel. Po rozvode sa muž mohol znovu oženiť, ale žena na základe nejakých pravidiel sa už vydať znovu nemohla. Kruté, ale na tú dobu pravdivé. Teším sa na príbeh o Esme.

Kniha Neslušný návrh je v