Láska cez správy

Láska cez správy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477785/bmid_laska-cez-spravy-1jG-477785.jpg 4 135 27

Texting série

Nesprávne číslo má byť len nesprávne číslo. Vymazať. Neriešiť. Nepísať. Neflirtovať. Nesprávne číslo by nemala byť prvá vec, na ktorú človek ráno myslí, a posledná vec, o ktorej uvažuje, keď zaspáva. A už vôbec by ste neznámy kontakt nemali nahovoriť na to, aby si kúpil malé kozliatko. Bolo by to zvláštne. Keď sa pre nesprávne číslo omylom zoznámim so Zachom Hastingsom, nedržíme sa žiadneho z vyššie spomenutých pravidiel. Píšeme si a flirtujeme, pretože je neskutočne vtipný, čudný a je pre mňa skvelým rozptýlením. Nehľadám lásku. Zach natrafil na nesprávne číslo. No možno... Možno je ten pravý.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Zelený Kocúr

Let's Get Textual , 2017

0197
13.09.2021 5 z 5

Jo tak tohle bylo hodně dobrý. Bylo to originální, vtipné a tak strašně čtivé. Líbil se mi nápad s neznámým číslem. Jasně, jaká je pravděpodobnost, že si začnete esemeskovat s někým podobně starým, navíc slušným člověkem, do kterého se nakonec zamilujete? Asi moc velká ne, ale staly se i větší náhody.

Díky esemeskovým konverzacím přečtete první půlku strašně rychle. Ten domácí mazlíček, kterého si Zach koupil, ježiši to bylo tak vtipný, úplně jsem to žrala. Druhou polovinu knihy jsem zhltla během jízdy vlakem z Žiliny do Třebové. Nedalo se přestat číst. Díky bohu za respirátor, svým křeněním bych bývala mohla někoho třeba vyděsit :-).
Hlavního hrdinu Zacha autorka vykreslila dobře. Počítačový génius, lehce podivín, zároveň inteligentní, sebevědomý, sexy, vtipný, dobrosrdečný prostě skvělý balíček. Hned bych ho brala.

Delia byla také sympatická postava, trochu mě připomínala mě samotnou, až na to sezení u seriálu, já radši sedím u knížky :-).

Dramatická zápletka ke konci byla celkem v pohodě. Naštěstí se to vše docela rychle vyřešilo, což mám ráda. Trochu Deliu chápu, že hned podezírala Zacha, zas tak dlouho se neznali. Těžko říct, jestli bych mu dala šanci to hned vysvětlit.

Celkově hodnotím plným počtem a třesu se na pokračování, na které nás na konci navnadili ukázkou. Vyjde prosím brzy? Vzhledem k tomu, že jsem si ty postavy oblíbila se nemohu dočkat.

Vknihách
04.09.2021 5 z 5

Celý čas som sa uškŕňala ako idiot, ale nedalo sa mi inak… vďaka textovkám, ktoré si vymieňali hlavní hrdinovia, sa kniha čítala celkom rýchlo. Autorka nezaháľala a svoj nezameniteľný humor dokonca použila aj v poďakovaní… vtipná scénka striedala humorné konverzácie... Najviac ma dostalo domáce zvieratko. Netypické, rozkošné s menom Marshmallow. Muselo vyzerať na zožratie. Okrem samotného príbehu sa mi veľmi páčila hlavná hrdinka so svojskou povahou, no oveľa zaujímavejší bol pre mňa Zach... Predstavte si počítačového maniaka. Vybaví sa vám sexi, charizmatický, milý, srdečný, priateľský, inteligentný, vtipný mladík s hubkami (tak moja 6 ročná dcéra volá "pekáč buchiet")na bruchu? Isto nie,ale Zach taký je...skoro som odpadla, keď "zachránil" Delii život,ochkala som pri ich spoločnom tv večere,ich prvé rande bolo aaaach...no proste Zach je láska! Aby ste nečakali len samé srdiečka, príde aj riadna podpásovka a bude to obe strany veľmi bolieť... Ukáže sa sila priateľstva, sila lásky a Delia to opäť zaklincuje svojským výčinom... V závere nájdete ešte bonusovú kapitolu, návnadu na pokračovanie série... A je to šikovný ťah, pretože už teraz sa neviem dočkať!
Za tento úžasný čitateľský zážitok môžem ja,aj každý čitateľ ďakovať úžasnému vydavateľstvu Zelený kocúr, pretože z ich vydavateľstva je to proste záruka kvality! Ďakujeme

lusitta05
26.08.2021 3 z 5

Bolo to také fajn,žiadna veľká dráma a celkom vtipné,dokonca som si to v slovenčine celkom užila.

Evka3814
26.08.2021 4 z 5

Milá a nenáročná kniha u které se pobavíte a odpočinete. Příjemné hlavní postavy a v celku chytlavý příběh. Taková jednohubka na propršené dny;-)

Knihajeradost
26.08.2021 5 z 5

Hodně jsem se bála, jak na mě kniha bude působit a jestli se vůbec budu smát. A víte co? Já se smála dokonce nahlas a musela jsem i předčítat, protože všichni, v mém okolí, chtěli vědět, čemu se tak směju. Když jsem se nesmála nahlas, po celou dobu čtení jsem měla úsměv na tváři.
Tohle byla tak krásná kniha plná humoru, jiskřivých dotahování, sarkazmu a ironie.
Zach byl úplné zlatíčko, zamilovala jsem se do něj a prostě ho chci domů. Uznejte sami, kdo by si kvůli holce, kterou ani pořádně nezná, koupil Marshmallowa? Byl tak hezky čudný...
Delia byla taky úžasná. Se Zachem se k sobě hodili, rozuměli si a krásně se doplňovali. Jejich dotahování jsem si jednoduše užívala.
Jestli máte rádi vtipné, romantické a oddechové příběhy se šťastným koncem, kniha Láska cez správy bude přesně pro vás.

Majuš333
22.08.2021 5 z 5

Tak toto bolo ako stvorené na víkendový relax, milé, sladké a vtipné :) Ale aj neskutočne krátke :(
Teším sa na Caleba a Zoei, dúfam, že sa pokračovania dočkáme čoskoro...

Do Zoeinej izby vpadnem bez zaklopania. „PREBOHA! SOM NAHÁ!“
„Aj ja mám kozy. Nie sú to prvé prsia, ktoré vidím.“
„No moje sú výnimočné…“ Pozrie na mňa ponad plece.
„Jasné a v mojej vagíne žijú anjeli.“

„Chceš mi povedať, že to bude najlepší mliečny koktail, aký som mala? Mám očakávať ženskú erekciu?“
Zach pokrúti hlavou. „Nehovor ženská erekcia, znie to čudne.“
„Klitorekcia?“
„Nie. To je ešte horšie.“
„Pani stoporená?“
„Pokračuj.“
„Navlhnutá?“
Strasie ho. „A si oficiálne najhoršia osoba pod slnkom.“

2688
20.08.2021 4 z 5

Docela mě ta knížka překvapila čekala jsem klasický příběh s monotóním a předvídatelným příběhem ale vážně jsem se bavila. ♡
Ráda si přečtu i další díl.

láska omyly

Teagan Hunter
americká
2021  78%Láska cez správy
2021  75%Chce sa mi s tebou m(a)ilovať
2022  82%Nedám Ti (vedieť)
2023  88%Pukom do srdca
2022  83%Ešte! (mi daj šancu)