Strážce

Strážce https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478231/strazceK212H3-v5U-.JPG 4 174 37

Ještě včera nikým neznámá Jana se přes noc stane celebritou. Stačily dvě věci – vyhrát v loterii 450 milionů korun a v návalu radosti se svěřit kamarádce. Ta za tučné „všimné“ prodá informaci o nové multimilionářce všem, kdo chtějí poslouchat. Jana je tak během okamžiku připravena o luxus anonymity. Aby uchránila stařičké rodiče, vyrazí do víru velkoměsta. V Praze se snaží žít životem společenské smetánky. Brzy ale pozná, že blýskavé pozlátko má svoji odvrácenou stranu. Když už není sama schopna čelit nájezdům vypočítavců a kupí se výhružky únosců a vyděračů, najde na internetu renomovanou bezpečnostní agenturu, které se svěří do péče. Protože ale všichni vědí, kdo Jana je a jak vypadá, a hlavně detailně znají stav jejího konta, nebere majitel bezpečnostní agentury Stuart Maclachlan tento případ na lehkou váhu. Osobně se rozhodne angažovat a spolu se svými nejlepšími agenty vyrazí za novou klientkou. Rozčarování z prvního setkání je oboustranné. Ona čekala tichého hlídacího psa a ne arogantního dvoumetrového obra, co jí všechno zakazuje. On byl připraven na spolupracující klientku a ne zmalovanou puberťačku, kterou obklopuje houf příživníků. Jak se oba postupem času přizpůsobují jeden druhému, mění se nejen jejich vnímání toho druhého, ale hlavně Jana. S dvoumetrovým obrem za zády nachází pevnou půdu pod nohama. Pomalu klíčící sebevědomí mění její vzhled vyzývavé luxusní holky na jednu noc v elegantní krásku, která se přestává stydět za své tělo. Proměna se ale vůbec nelíbí jednomu z Janiných nápadníků. Jeho vztek vyvrcholí a Janu napadne v ložnici. Tam ji najde Stuart - zbitou a zkrvavenou. Hon za agresorem nechá na svých podřízených a odváží zlomenou dívku do soukromého letoviska k moři, kde léčí nejen její sebevědomí, ale i svůdné tělo.... celý text

Radka1727
01.01.2022 2 z 5

Tak to se moc nepovedlo. Nejslabší z celé série ..... Přišlo mi to, že autorka prozradila dopředu o čem 4.díl bude a potom jí to celé nějak nesedlo. Nejhorší byl začátek a šišlající Pepper si taky mohla odpustit (to bylo trapné už v předchozím díle).Prostě přeslazená romantika, která se nepovedla (i některé harlequinky mají lepší drive a vyšší úroveň).
Ráda se někdy vrátím k předchozím dílům, ale tohle už ne.

Veroush
20.12.2021 5 z 5

Precteno jedním dechem čekala sem na tento díl s napětím jak bude končit tato série. A bylo to super

Siegrid
09.12.2021 4 z 5

Jupíí, už jsme se dočkali 4. dílu. Takovou radost jsem z toho měla, že jsem si okamžitě šla knihu pořídit, 3 roky jsme si museli počkat! Styl psaní autorky je hladký, plynulý, nikde netahá, naprosto srovnatelný se zahraničními, vůbec bych netipovala, že to píše česká autorka. Je to oddychové romantické počteníčko. Prostě rozum vypnout, přirovnala bych to harlequinkam. Nejvíc se mi líbil 1. a 3. díl, poslední je takový naivnější, ale časem se vrátím s radostí znovu k této tetralogii, líbila se mi.

mandari
31.10.2021 5 z 5

Fajn oddechovka. Mám tuhle sérii ráda. Doporučuji ;)

evineckY
28.10.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila (teda až na ten přeslazený konec), ale kvůli tomu hvězdičku určitě neuberu, protože romantiky není nikdy dost :-) A protože jsem hrdá na moc dobrou českou spisovatelku.

„To je pravda, Skotsko není pro padavky, ale je to země hrdosti, vlastenectví a pověstí. ''

anna7852
26.10.2021 2 z 5

Tak jsme se tím nějak prokousala,na to jak jsem se na to těšila příběh nic moc :-(
Druhý díl vede na plné čáře z celé série

johana3160
15.10.2021 3 z 5

Naivni jednohubka. Nektere fraze se dost opakovaly, az jsem protacela oci. Jednoduchy pribeh ktery byl celkem dobre napsan. Jako romantickemu pribehu tam nic nechybelo i kdyz celkove to byl spis prumer.

2688
02.09.2021 2 z 5

Uff dala jsem to ....
Píšu uff ale spíš au . Knížku jsem si chtěla přečíst jen proto že jsem to chtěla uzavřít posledním bratrem a musím říct že jsem první půlku musela být velice trpělivá a nutila se do ní.....
druhá část byla lepší ale i tak.

Stuartovi tu bylo tak masírované ego - byl nejhezčí, svalnatý a vysoký že sotva prošel dveřmi, sex ovládal jako guru a to nemluvím o jeho umění bojovat proti všem a všemu. Vím že to do tohohle žánru patří ale možná že by mi to ani tak nevadilo kdyby to autorka pořád dokola nezmiňovala .
Jana tu byla vykreslená jako křehká, zranitelná a bezhlavá dívka co se ztrácí ve světě.
Velké plus byla pro mě zápletka ta se tedy povedla ale jinak ......

Nuttelka
30.08.2021 5 z 5

To bylo tak krásné, taková krásná pohádka pro dospělé :-) Poslední - závěrečný díl bratrů Maclachlanů byl pro mě úplně nejlepší. Jo, kdyby takových můžu, jako je Stuart, bylo na světě o něco více, hned by bylo na tom světě lépe :-) A to nemyslím, jak Stuart vypadá, ale jakou má povahu... Moc se mi líbilo, jak Stuart se svými kolegy poznával Česko, moc jsem se u toho bavila :-))) A Jana, no, taková křehká květinka, občas až moc.
Každopádně závěrečný díl moc povedený a těším se další knihy od Niky

Misshell1
22.08.2021 5 z 5

Poslední díl jsem si holt musela koupit jako e-knihu, ale už teď vím, že se k sérii vrátím, než jak autorka slíbila, nám představí nového hrdinu :) Díl mě nezklamal, spíš předčil očekávání a ta obálka ...a ta poslední věta, no lámala jsem se smíchy :D.

AliceTief
20.08.2021 5 z 5

Konečně jsme se dočkali posledního dílu!! Krásně se četlo, pěkný příběh a těch chlapů :-D.... Mohla by teď autorka napsat sérii o těch securiťácích ne??

Evka3814
18.08.2021 3 z 5

Obálka za mě 5☆ hlavně ta druhá;))) No a příběh 3☆Bohužel to bylo takové celé přesládlé a Jana mě chvilkama fakt štvala.

Petra38
17.08.2021 5 z 5

Tuhle sérii miluju, dlouho jsem čekala na dotažení posledního bratra a stálo to za to. Ačkoliv to byla taková jednohubka, snesla bych klidně ještě jednou tolik stránek tak jsem si ji vážně užila. K předchozím dílům se ráda vracím a teď to bude komplet. Není to nic extra náročného na soustředění ale vášeň se tam vytáčela dost dlouho a to bylo moc fajn. Jen by mě zajímala jedna nedotažená věc a to ta,co se stalo s Adamem? :-D za mě skvělá celá série

LilluLong
17.08.2021 5 z 5

Mne sa cela séria páčila, taká nenáročná romantika a v tejto kategórii za mna ma 5*

lusitta05
15.08.2021 3 z 5

Jednoduchá romantika. Trošku naivné a ani Jana sa mi veľmi nepáčila. Ale tí svalnatí chlapci stáli za to. :)

Katka7922
15.08.2021 3 z 5

Kniha přečtena :-) Dlouho jsem se rozhodovala jestli 2 nebo 3 hvězdičky. Předchozí díly se mi moc líbily a po pravdě tenhle celkem zklamal. Poslední třetina knihy to vytáhla až na 3 hvězdu.
Jiné vnímání může být u mě také tím, že jsem se za tu dobu od prvního dílu hodně posunula k jinému čtení a tohle mi prostě už nestačí. Mám ráda romantiku, erotiku, ale tak nějak jsem trochu změnila žánr a jsem teď víc pro fantasy, takže tohle asi nebylo to na co jsem teď měla chuť. Ale byla povinnost konečně ten příběh bratrů Maclachlanů uzavřít.
Spoiler: Příběh byl fajn i zápletka. Jen mi nějak vadila Jana jako osoba. 9 chlapů a pořád panna to jako vážně? Tomu neuvěří ani naivní dvanáctka.

milst
06.08.2021 5 z 5

Nádherné zakončení Tetralogie bratří Maclachlanů.
Nika je prostě skvělá :)

erotika osobní strážce