Testament

Testament https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32470/testament-32470.jpg 4 170 26

Reuben Bourne je úplně obyčejný spisovatel žijící v obyčejném americkém městě.Otiskne však článek,v němž odhaluje tajnou organizaci fanatiků schopných připravit kohokoli o život.Jejich cílem se stává nejen Bourne, ale i jeho rodina.Okolnosti však stojí proti nim...

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Testament , 1975

kika 13
14.01.2013 2 z 5

Smutný příběh který má děj a dobře se čte.

dalfy
18.07.2012 5 z 5

Když se řekne Morrell vybaví se mi hned Testament. Dnes jsem ráda, že jsem jí četla v "mládí" dnes coby matka nevím jak bych jí rozdýchávala. Už tehdy to bylo pro mne dost silné a dlouho jsem o ní přemýšlela. Kniha má spád a vtáhne tak do děje, pamatuju si,že mi stačili dva dny na přečtení.

KKK
17.01.2012 5 z 5

Jedna z nejsilnějřích knih.Každému ji půjčuji a každý ji vrací s různými pocity.

nelissy.descart
24.02.2011 5 z 5

Pro mě to byla kniha,která se mě vnitřně nejvíc dotkla..rychlý spád děje prakticky se od knihy ani nedá odtrhnout.Je popisem lidké (ne)morálky,lidské msty,zvrhlosti a necitelnosti.Autor si velmi rád podpovrchově pohrává se strachem a rozporuplným pocitem čtenáře..Celá kniha je dle mě postavena na tom co nejvíce šokovat,ale musím říct, že pro mě velmi čtivá a nezapomenutelná.Morell je dle mého názoru PAN spisovatel!

stm01
23.02.2011 5 z 5

Pro mě rozporuplný pocit.Nemám rád špatné konce a tento pro mě byl špatný-žádný humanismus ale oko za oko,hlavně potom všem co si hrdina prožil,ale nejen on ale i já.Když už jsem si myslel,že alespoň něco dopadne šťastně(dcera),tak autor pokračoval dál se smrtí a to mě osobně vzalo.Od dob co se mi narodila dcera jsem na takovéto věci kolem dětí dost háklivý a přiznám se ,že mi zvhly oči ale hlavně jsem autora proklínal.Kniha je to ovšem výborná a mohu jen doporučit

Senza Jenka
30.11.-0001 5 z 5

Asi nejsilnější příběh, který Morrell napsal. Spád děje má nejvyšší otáčky a důvody se vlastně dozvídáte až cestou.
On totiž boss těch fanatiků s rozhovorem souhlasil, ale pak se mu jaksi nelíbilo, co Bourne napsal. Hned na prvních stránkách přichází o dva členy rodiny a se zbytkem se dává na nervydrásající útěk, který končí uprostřed hor.
Konec je třešničkou na dortu a nutí k zamyšlení.