Teplé škvarky

Teplé škvarky https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14255/teple-skvarky-14255.jpg 4 11 4

Svérázné, sebeironické deníkové záznamy jednoho roku od brněnského výtvarníka, hudebníka, básníka a performera. Mnohostranný umělec a pedagog si psal tyto krátké záznamy den po dni od prosince 2003 do listopadu 2004 a přitom se zcela programově soustředil na nejbanálnější události. Bez jakékoli úcty k vlastnímu dílu, natož k vlastní osobě, píše o ležení v posteli, venčení psa, popíjení s kamarády a o svých potrhlých nápadech a bizarních sázkách. O své práci se zmiňuje jen nečetnými poznámkami typu "šel jsem do školy trochu si zaučit". Vznikla tak jakási ironická parodie na deník umělce, kterou autor navíc doplnil naivními ilustracemi a čtenář, přijme-li jeho hru, se může dobře pobavit. ... celý text

Máša10
31.03.2022 5 z 5

Teď jsem dočetla podruhé a znovu jsem se úžasně pobavila :-) . I když to asi není čtení pro každého, tak já si u této knížečky úžasně odpočinu :-)

juleska
05.12.2018 5 z 5

Za mě geniální!

varanbooks
19.06.2015 5 z 5

Óda na báječné manželství.

s-reader
30.11.-0001 4 z 5

Vypalování cédeček v mikrovlnce, zmatené cesty na autorská čtení, probuzení na neznámých místech s bolavou hlavou, rok, ve kterém se vlastně nic neděje, snad jen ty vypité litry červeného vína... Někoho by to mohlo pohoršit, ale zkuste si představit, že píšete den po dni svůj vlastní deník.