Jak zalichotit tlusté ženě

Jak zalichotit tlusté ženě https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13765/bmid_jak-zalichotit-tluste-zene-Htp-13765.jpeg 3 24 6

Soubor krátkých textů a mikropovídek oscilujících mezi dadaistickou hravostí a černým humorem. Doplněna autorovými kresbami je ideální knihou pro ty, kdo mají rádi nonsensovou tvorbu, umí se radovat z roztomilého pohrávání si s každodenními absurditami, z filologických vtipů rozvíjených až do polohy slovesného minihappeningu.

tez80
19.08.2020 5 z 5

Povídky jsem četla na střední škole a nesmírně jsem se jimi bavila - dodnes mám v hlavě tu o malovodním komplexu a tu o tom, jak z babičky udělat motýla. Autor má svou poetiku do která asi nemusí sednout každému. Promítá se v ní to, že je výtvarník (a asi i to Brno - já byla na střední právě v Brně).

los
09.01.2020 2 z 5

Pallu číst, ale pouze po malých dávkách

topipig
21.10.2019 odpad!

Čisté dno. Povídky, které většinou nedávají smysl a autor si myslí, jak je to humorné počtení. Mě to připadá, jako by to napsal někdo ožralej, zhulenej a k tomu na houbičkách. Trapné až na půdu. V necelé polovině jsem přestal číst. Málokdy dám knize odpad a málokdy ji nepřečtu celou, ale tohle je výjimka, potvrzující pravidlo.

juvelinokivi
07.02.2018 4 z 5

Nu, zřejmě tenhle humor není pro každého. Na mě zapůsobila zejména kapitola o tom, jak předejít malovodnímu stresu, který občas zažívám... :)

Morgainne
21.09.2012 2 z 5

Jak zalichotit tlusté ženě
------------------------------------
Skoupíme všechny dostupné knihy o baroku, vystříháme z nich obrázky a vylepíme jimi záchod. Potom pozveme tlustou ženu na návštěvu. Otevřeme láhev červeného vína a naléváme jí tak dlouho, až odejde na záchod.
Po jejím příchodu okamžitě vycítíme, jak je polichocena.

WEIL
28.08.2011 1 z 5

Mě to nesedělo. Ale tehdy mě to zajímalo, co je možné a co kdo dělá, tak jsem si to pročetl.

české povídky

Marian Palla
česká, 1953
1996  63%Jak zalichotit tlusté ženě
1997  71%Kdyby byl krtek velkej jako prase
2007  84%Teplé škvarky
2009  80%Bill a Nebyl
2007  80%Ukopnutý palec

Kniha Jak zalichotit tlusté ženě je v