Temný stín noci

Temný stín noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451307/bmid_temny-stin-noci-aYg-451307.jpg 3 116 48

Úspěšná autorka Tess Gerritsenová ve strhujícím příběhu plném napětí líčí příběh ženy, která ve snaze uniknout hříchům minulosti hledá útočiště ve starém odlehlém domě u moře. Klid, po kterém touží, však naruší setkání s přízrakem původního majitele domu a také rostoucí pocit ohrožení. V okolí totiž za posledních pár let zmizelo či zemřelo několik mladých žen. Že by měl vrah už vyhlédnutou další oběť?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

The Shape of Night , 2019

evasamankova
02.01.2021 3 z 5

Autorka už mnohokrát předvedla, že to umí o hodně lépe. Kniha byla čtivá, děj ubíhal rychle, ale oproti ostatním autorčiným knihám je tohle podprůměr.

Sumatrae
29.12.2020 5 z 5

Mne se ta ducharina libila Bylo to napinave, cetla jsem a cetla, a najednou jsem zjistila, ze jsem na konci Mrzi me, ze ten zaver byl tak nejak useknuty, nektere veci nezodpovezene a hlavni hrdinka mi uplne nesedela

kolacky
28.12.2020 4 z 5

Duchařina je sice můj šálek čaje, ale tady by to ještě chtělo vyladit... Byl to duch, který navštěvoval Avu, nebo to byl démon? Odešel démon s vrahem? Zůstal duch v domě a spřátelil se s Rebeccou?...

hs777
12.12.2020 3 z 5

Knížky Tess Gerritsen mám hodně ráda, ale u tady jsem se vyloženě trápila. Duchařina není můj šálek a abych řekla pravdu, ani nevím, proč tam tato linka vlastně byla a jak si ji vysvětlit. Příště snad budu moct dát víc než tři hvězdy.

Lolila
01.12.2020 3 z 5

Stále som sa tešila na knihy od tejto spisovateľky, patrí medzi moje obľúbené. Ale toto bolo sklamanie. Nevydarená ducharina s krimi zápletkou. Nič to, dúfam, že ďalšia bude opäť výborná.

alka.2007
26.11.2020

Velké zklamání :-(

Pavlína2019
25.11.2020 3 z 5

Tak - a komplikace. Co napsat. Tuto autorku mám velice ráda! Mám dojem, že obzvlášť knihy, kde nevystupuje dvojka Jane+Maura, jsou naprosto tematicky odlišné, což mě hodně překvapuje a líbí se mi, ten široký záběr. Naproti třeba Hře s ohněm nebo Zahradě kostí - tyto miluji! /pro mě luxus/ - jsem malilinko zklamaná z této knihy ve smyslu, že nevyhledávám duchařské příběhy. A musím přiznat, že hrdinka mi šla pitím a tím, že nejí, co uvaří apod.... v půlce už dost na nervy. Ale - kniha je opět velmi pěkně, svižně, napínavě, propracovaně a dobře nápaditě napsaná, že určitě doporučuji k přečtení. Je dobrá a vše, co jsem psala je jen můj názor. Přečtěte si ji a také ostatní od této autorky!

wlado
01.04.2020 3 z 5

Tess je moja obľúbená spisovateľka, no tento príbeh ma nenadchol. Zmiešanina trileru, ducháriny a psycho príbehu. Ešte, že kniha nie je rozsiahla. Tri hviezdy len preto, že je to Tess.