Prenasledovaná

Prenasledovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329812/bmid_ne-priatel-z-minulosti-72K-329812.jpg 4 15 3

Temní anjeli série

Madyne sa ocitá na hrane života a smrti. Zrazu nič nie je také, aké bolo predtým. Tí, ktorým verila ju klamali a ona má pocit, že jej svet je znova hore nohami. Vo chvíli ako sa zdá všetko beznádejné, vstupuje do jej života nová osoba, ktorá vrhne na jej život jasnejšie svetlo. Hoci je nespočetnekrát zlomená a zrazená k zemi vstáva a postupuje ďalej za šťastím, ktoré sa chvíľami zdá nedosiahnuteľné.... celý text

Horory Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: ekniha , Elist

Prenasledovaná

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Tretí diel série je plný nečakaných zvratov , našťastie nie až toľko infarktovych scén pre mňa. zas a opäť jedným dychom prečítané , úžasné a dokonale zavŕšenie , i keď koniec by som si predstavovala inak ale to je len moj pohľad na sexy chlapov.
Odporúčam celú sériu je to úžasné spracovanie, ktoré vás vtiahne do deja a nepustí

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Druhý diel má pohltil tak isto ako prvý , prekonala som dva ľahšie infarkty a neskutočne sa teším na 3 diel kde už dúfam že neprekonal ani jeden infarkt. Kniha je jednoducho úžasná, není sekunda kde by sa nič nestalo a dej vám nedovolí pustiť ju z ruky.

Zusaninka
12.09.2017 5 z 5

Druhá časť skvelej fantasy série bola teda oveľa akčnejšia, krvavejšia ako prvá, tá mi prišla oproti tejto romantickejšia. Udialo sa veľmi veľa prekvapivých dejových zvratov, odhalili sa doteraz skryté tajomstvá a ponorila som sa viac do upírskeho sveta. A ten koniec? No riadne zamotaný, teším sa na záverečnú časť! Ďakujem Emily za ďalší super čitateľský zážitok

Kniha Prenasledovaná je v