Přichází čas pomsty

Přichází čas pomsty https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390012/bmid_prichazi-cas-pomsty-SRx-390012.jpg 4 40 18

Tara série

Několik zavražděných azáhadný vzkaz na místě činu. Pilařov je ospalé městečko ve středních Čechách ajeho obyvatelé působí na první pohled mírumilovně. Kdo znich je vrah, který své oběti likviduje spotěšením avelkou vynalézavostí? Případu se ujímá Tara apostupně odkrývá děsivé tajemství, které mělo zůstat navždy pohřbené.... celý text

Len2očka
07.08.2023 4 z 5

Tak mě se knížka četla suprově,určitě si vyhledám a přečtu další knížky od této autorky.

Marcik7
16.04.2023 3 z 5

Taky jsem měla trochu problém s množstvím postav, nicméně zápletka dobrá, občas došlo i na humor, docela čtivé.

Siege03
22.12.2022 5 z 5

Že začátku jsem se trochu ztrácela v postavách,ale pak se člověk zorientoval.Vyusteni jsem nečekala.Vyborna česká detektivka

Aghatte
24.11.2022 1 z 5

Překombinovaná, nelítostná, surová, bez emocí, tvrdá… celá kniha působí jako Tara.
Spousta přehnaných nesmyslů, ve snaze vypíchnout detaily a vykreslit do nejmenších podrobností naše nedostatky to celé působí groteskně a neuctivě ke všemu lidskému. Chybí tam shovívavost, úcta a pokora k životu jako takovému.
Zaznamenala jsem, že se jedná o 6.tisícové městečko. Mají tam dvě pošty!, novináři nevypátrají rodiče star, a tajemství se tam udrží tak, že musí najít starou paní v důchoďáku, která jediná to pamatuje. Epizody s varnou drog a přilepeným zbytkem receptu na podrážce, to je vážně parodie. Roztrhaný vaťák v sekáči stál 800kč! Co to je za bazar?... Pošťačka, která NA ULICI zkoumá proti světlu obsah obálky.... Atd. Nechci být hnidopich, ale kdyby nebyla Tara tak dokonalá a my ostatní tak nízcí a nicotní, tak bych v tom nešťourala.
Popis policejního důstojníka, který nejenže spí, ale i slintá, chrápe, povolí si knoflíky, zuje si boty..,. a to vše ještě PŘED začátkem představení, kde je jako policejní dozor, to už je na žalobu....

postrach
27.02.2022 5 z 5

Detektivka se mi líbyla.Přečetla jsem ji za dva dny.Plán pomsty za krutou vraždu,byl dobře vymyšlený....Brzy se vrhnu na další knihu.

pepa4081
12.02.2022 3 z 5

Jedna z lepších českých detektivek. Pokračování série s Tarou, která už mi nepřijde tak samolibá. Zpočátku jsem měl problém orientovat se, kdo je kdo. Zápletka (zápletky) trochu překombinované. Doporučím každému, komu nevadí, že to připomíná trochu parodii. Velmi dobře se čte.
Velmi uspokojivé.

kolacky
23.05.2021 4 z 5

Většina zápletek má základ v minulosti. Chce to trpělivost a INTUICI!!!

dagmar5477
04.02.2020 5 z 5

Povedená detektivka, která se četla fakt sama. Více takových.

bazyk21
23.07.2019 5 z 5

stojí za to číst

LeSk
23.02.2019 2 z 5

Kniha se mi zdá velmi překombinovaná, skáče se z jednoho do druhého, zbytečně mnoho postav ... Kniha me spíše zklamala a pravděpodobně další knihy této autorky nevyhledám, bohužel ...

martina1199
10.01.2019 4 z 5

Povedená detektivka :-) Opět velmi výstižně vykreslené postavy, propletené vztahy, spousta slepých stop, hromada tajemství a přesto - přesto jsem snad poprvé identifikovala správně vraha/vražedkyni :-)

Iki1
06.01.2019 3 z 5

Tato detektivka se mi velmi dobře četla. Nemá ovšem příliš jednoduchý děj, je zde více zápletek a vedlejších linií, které vedou nejen k vraždám, ale také k překvapivému odhalení. Přiznám se, že jsem se místy v množství zde předložených postav ztrácel a rozuzlení mi přišlo hodně odfláknuté. Také agentka 007 Tara byla hodně naddimenzovaná až k neuvěření v protikladu s naprosto neschopným až pitomým policejním důstojníkem.

evasamankova
09.12.2018 4 z 5

Svižná a čtivá detektivka s hromadou mrtvol, která možná více než napne, tak spíše pobaví. Počáteční rychlý příval slušného počtu postav působí lehký zmatek, ten se ale naštěstí vcelku rychle vytratí, když každý ze zúčastněných zaujme své místo. Nastíněný propletenec připomíná "sedmihlavého draka". Utnete jednu hlavu, přesto vám jich stále šest zůstane. Hlavní zápletku tu doprovází i několik "vedlejších" - a to byl pro mě kámen úrazu. Vzhledem k velkému množství postav a vážnosti zápletky mi chyběl jakýkoliv progres postav (všechny pro mne zůstaly jen několika písmeny na papíře) a samotný konec se prohnal rychlostí pendolina...

akinomV
28.11.2018 5 z 5

Konečně pořádná česká detektivka. Je pravda, že moc po českých autorech nesáhnu, ale přicházím tomu na chuť a tato detektivka se opravdu povedla.

knihamouder
24.11.2018 5 z 5

Perfektní česká detektivka! Doporučuji a dávám plný počet.

Modrina
02.11.2018 5 z 5

Tara mě baví. Příběh byl podle mého velmi dobře propracovaný a uvěřitelný. Za mě plný počet.

Marluksa
23.10.2018 5 z 5

Dočteno a opět nezklamala. Styl psaní je jednoduchý a strašně dobře se čte. Žádná hluchá místa ani zbytečná omáčka. Příběh je dokonale zamotaný a vraha jsem odhalila až na konci. Což je ale u této autorky běžné, páč to prostě umí.
PS: Strašně by mě zajímalo, jak by v podání Veroniky Černucké vypadal jiný žánr, protože detektivky jsou pro mě nejsložitějším žánrem na psaní a její styl je tak dokonale vybroušený, že bych se vrhla na cokoliv, co by napsala.
Rozhodně doporučuji!

hellkiss
15.10.2018 5 z 5

Již vyšla a jako obvykle pokud čtu s jistým nadhledem,pak je to skvělý oddych a relax.Tara nezklame :-)