Tanec s klavírom

Tanec s klavírom https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507124/tanec-s-klaviromF8AXTB-N6L-.jpg 4 8 4

„Keď som si uvedomil, že sa pri tom dotýka samej seba, vyrazilo mi to dych. Šaliem, keď sa žena sústreďuje na vlastné potešenie počas toho, ako si to spolu rozdávame. To mi dáva predstavu, že na to má naozaj chuť, a v mojich očiach je vďaka tomu ešte skazenejšia." Každá žena by dala všetko za to, aby vedela, čo sa skrýva za príťažlivým pohľadom muža v tých najchúlostivejších situáciách. Na prvej večeri, pri bozku, pri uprenom pohľade do očí či dokonca po sexe. Mám na mysli to, čo sa skutočne skrýva v hlave muža. Príbeh o talianskej tanečnici Arianne a jej novej známosti ti poskytne vstupenku do prvého radu – priamo do mysle muža bez záväzkov. Tento román je doplnený o zakázané stránky talianskeho spisovateľa, aby sme odhalili, ako opačné pohlavie vníma spoločné chvíle Arianny a jej milenca.... celý text

recenzienika657
24.02.2024 4 z 5

#tanecsklavirom @andrea_m_guastella

Moja druhá kniha od autorky... Kde v predchádzajúcej bola polovica rýchla, taká, že by ste tomu neuverili, tak tento príbeh bol viac romantický. Autorka ma veľmi prekvapila ako príbeh uchopila a tiež záverom. Za mňa môžem povedať, že spravila dobre.
Páčili sa mi scény na svadbe, pri natáčaní, pri ktorých som cítila motýliky v bruchu a čakala čo sa stane, kam sa uberú...

Veľký bonus v tomto príbehu sú zmeny v prostredí. Nie sme na jednom mieste, ani v meste a ani v čase. Krátky príbeh 2 ľudí sa odohrá v dlhšom časovom intervale, aby ste si nemysleli, že cestovali v čase .

Za mňa dobré a čakám čo bude v pokračovaní či sa dozviem aj niečo o Ari viac a či budem pokračovať v zabehnutom.

#klavir #tanec #erotickeknihy #erotika #sex #siena #taliansko #spolupracasnikou

Majka1979
13.01.2024 5 z 5

Príbeh ma veľmi milo prekvapil. O to väčšie prekvapenie nastalo, keď som si uvedomila, že čítam knihu slovenskej autorky. Nikdy by som nebola asi povedala, že takéto niečo úžasné dokáže slovenská autorka napísať a to čítam dosť kníh od slovenských autoriek. Ale táto bude patriť k tým mojim najobľúbenejším.
Príbeh tanečnice a klaviristu. Taký príbeh, aký by človek nečakal. Ona tancuje, on hrá. Ale ak si myslíte, že spolu, tak to nie.
A ak si myslíte, že ich kariéra im zabráni spolu sa stretávať, tiež sa mýlite.
Ona sa rozíde s priateľom, pretože cíti k inému niečo. On žije sám, pretože nechce trvalý vzťah po stroskotanom manželstve.
Ako dokážu zladiť to, čo obaja od toho očakávajú?
Naozaj jej bude stačiť on? Alebo to bude len zastávka pre tým, čo ju v živote čaká?
Naozaj nádherný príbeh, v ktorom sú samozrejme aj šteklivé scény, veď to by tu nemohlo chýbať. Ale teší ma jedna vec, že v knihe je príbeh a nie je celá kniha len o jednom. Ak si myslíte, že po mojej recenzii viete, ako to celé nakoniec dopadne, tak sa mýlite presne tak ako ja, keď som knihu čítala.
Príbeh je síce ukončený, ale má voľné pokračovanie, z čoho sa veľmi teším. Už teraz sa neviem dočkať, ako sa tento príbeh bude vyvíjať ďalej.
Odporúčam všetkými desiatimi

Mon.CouCou
12.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Dnes jsem si dala příjemnou jednohubku.
Proč jednohubku? Protože tuto knihu opravdu přečtete na jeden zátah :-)

Tanečnice Arianna na vystoupení v potká Micheleho, kterého začne sledovat i na sociálních sítí. Nejdřív je vše nevinné, dokud se však nepotkají a... propojení vášnivé melodie klaviatury s ladným tancem rozpálí i poslední nitku na těle.
Jenže - každý má jinou představu budoucnosti. Jeden chce rodinu a usadit se a druhý? Dotýkat se hvězd?
Autorka nás nechala nahlédnou do bohémského života. Mužské dialogy, co jsem četla, pochází skutečně od italského spisovatele, což přidává na uvěřitelnosti. Navíc, i mně z některých popisů mrazilo, jako bych byla v první řadě a na konci si vychutnala mimořádný aplaus, který si autorka zaslouží. Rozhodně doporučuji knihu přečíst a užít si taliánské sluníčko ještě teď, v období prázdnin, protože děj se odehrává převážně v Itálii. A čtení je velmi okouzlující.

Jurajovamaka
08.01.2023 4 z 5

Taká romantická jednohubka, koláčik ku kávičke, extra neohúri, no ani neurazí...
Dvaja umelci, ktorí sa zamilujú, ONA chce rodinu, deti, ON sa už viazať nechce...
Ak VÁS zaujíma ako to nakoniec medzi nimi dopadne, siahnite po tejto útlej knižke...

2023  76%Neslušné dary
2022  80%Tanec s klavírom
2023  100%Tanec s ohňom

Kniha Tanec s klavírom je v