Tanec bosoriek

Tanec bosoriek
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468692/mid_tanec-bosoriek-Z7F-468692.png 4 52 52

Tři holky na stopě série

Jesenné prázdniny trávia tri nerozlučné kamarátky u Francinej babičky na vidieku. Dom starkej Lotti stojí osamote na kraji Rozprávkového lesa. Podľa legendy sa práve v tomto lese stratili deti, podobne ako v rozprávke o Jankovi a Marienke. Na rozdiel od nej sa však tento príbeh skončil tragicky. Keď sa do starej schátranej chalupy uprostred lesa prisťahuje záhadná žena, začnú sa strácať čierne mačky a na stromoch sa objavujú strašidelné slamené figúrky detí...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (SK)

Tanz der Hexen , 2007

Astridka
17.05.2022 4 z 5

Tanec čarodějnic je moje první kniha ze série a taky zatím nejlepší.

danulika10
26.01.2016 5 z 5

fakt super knížka, rozhodně všem doporučuju přečíst si celou sérii

Katy007
09.03.2014 3 z 5

Jsem trochu rozpačitá... knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji takřka na jeden zátah. Bohužel se mi příliš nelíbilo (a neodpustím si to podotknout), že děvčata se jisté informace dozvědí při vyvolávání duchů, aniž by se to později racionálně vysvětlilo. Pokud je příběh detektivkou, kouzla ani duchové by v nich vystupovat neměli. Jinak ale velice zajímavé čtení.

Dulda
12.02.2013 5 z 5

kniha super dokonce i trochu strašidelná

TessDragon
09.09.2012 4 z 5

Tři holky na stopě - další z mých oblíbených dětských detektivek.I když tenhle je spíš dívčí románek + detektivka v jednom.Ale děvčatům se určitě bude líbit,tak jako se líbil mě. ;)

p.anomisss
25.07.2011 5 z 5