Proti všem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Amber je na útěku. Spolu s Cobaltem opouští supertajnou dračí organizaci Talon a vydává se do neznáma. Stále přitom nepřestává myslet na Garretta – člověka, který jí zachránil život, i když si tím podepsal rozsudek vlastní smrti! Jenže vydat se pro něj přímo do základny Řádu svatého Jiří, vojenského seskupení, které si vytýčilo za cíl vyvraždění draků, je možná trochu velké sousto i pro odvážnou a trénovanou Ember......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353183/big_proti-vsem-8w8-353183.jpg 4.263
Série:

Talon - Společenstvo draků 2.


Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Rogue, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Proti všem

Arkagas
01.11.2020

(+ SPOILER) 2.díl fantasy young adult série Talon - a v ČR bohužel i nejspíš poslední, navazuje přesně v místech, kde skončil díl 1. Dračice Ember společně s Cobaltem utíkají před Talonem jen díky tomu, že ji voják sv.Jiří Gereth nedokázal zastřelit. Ten se díky tomu dostává zpět do ústředí, kde je odsouzen k trestu smrti za velezradu řádu a za projevení citů k největšímu nepříteli.
Ember je ale odhodlaná jej zachránit a tak se také stane. Společně s Rileym (Cobaltem) zachraňují Geretha přímo z ústředí a jejich společný příběh se rozbíhá. Je nutné se schovat, protože po nich jdou nyní nejen síly Talonu, ale i řádu sv.Jiří a Ember se snaží do ústředí Talonu dostat za každou cenu její vlastní bratr Dante.
Ember se navíc ocitá mezi láskou dvou mužů - jednoho bývalého vojáka, který vraždil její vlastní rasu jako na běžícím pásu a jednoho draka, ke kterému cítí silnou náklonost.

Tohle pokračování je za mě ještě lepší než 1. díl, který byl spíš představením organizace Talon a řádu sv.Jiří, popisem jejich fungování atd. První díl je samozřejmě stěžejní v tom, abychom pochopili, že draci, kteří se mění do lidské podoby stále existují a jejich boj o přežití není jen tak.
Druhý díl je ale nabitý akcí a jako bonus je zde popsána historie Railyho (Cobalta) před 12 lety, kdy z Talonu utekl a rozhodl se zachraňovat mladé draky uprchlíky.
Miluju dračí svět v jakékoliv podobě a Talon je můj oblíbenec :)

Ashi
07.09.2020

Tento díl byl akčnější než první. Sice začátek příběhu byl předvídatelný, ale pokračování bylo už neočekávatelnější. Zjisťovala jsem děj dalších dílů v angličtině a bohužel se příběh hodně zamotává.


Majka1979
07.06.2020

Podľa mňa bol tento diel ešte lepší ako ten prvý, nevedela som sa od knihy odtrhnúť, perfektné to bolo, som rada, že som sa ku knihám dostala :)

Medasek
13.08.2019

Úžasný, napínavý příběh.

orangerose
22.07.2019

Pěkně akční díl, bavil mne moc :)

Kabeling
10.07.2019

wow, páni, cože? Ani nevím jak se k tomu vyjádřit byla jsem úplně pohlcena do děje, ale mám jednu výtku : citový trojúhelník - je skoro v každé knížce. ALE TEN KONEC vše vynahradil. DOSLOVA VŠE.

Nuray
07.06.2019

Co potřebuju?
Nutně další díl!

Já teda nevím, je to sice všechno na jedno brdo... Hodně mi to připomíná třeba Divergenci. Ale krucinál! Tohle měli natočit. Tohle má bejt už dávno přeložený!
První díl jsem četla už dávno, včera jsem konečně sáhla po druhém. A dneska?
Přemýšlím, jak se zabít, jestli nebude další pokračování v českém jazyce :-D :-)

Prostě jsem si krásně odpočinula hnedle první dva dny po zkouškovém a moje srdce plesá. Díky.

Mix3l
03.03.2019

Super ????, škoda, že nejsou přeložené ostatní díly.

1