Talkshow s bývalými

Talkshow s bývalými https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482110/bmid_talkshow-s-byvalymi-cXZ-482110.jpg 4 132 48

Shay Goldsteinová je producentkou v seattleskom rádiu už takmer desať rokov a nevie si predstaviť inú prácu. Jediný problém pre ňu predstavuje kolega Dominic Yun, ktorý práve absolvoval štúdium žurnalistiky a je presvedčený, že vie všetko najlepšie. Rozhlasová stanica bojuje o prežitie a hľadá nový koncept. Shay navrhne reláciu, v ktorej bude dvojica bývalých partnerov radiť poslucháčom o vzťahoch. Talkshow s bývalými dostane od vedenia zelenú a Shay s Dominicom novú úlohu. Pretože sa z duše neznášajú, vyberú ich ako dokonalých spolumoderátorov. Predstava, že budú klamať poslucháčom, sa ani jednému nepáči, ale ak si chcú udržať prácu, niet cesty späť. Život má však pre nich v zálohe ešte jedno prekvapenie. Naplnia staré známe porekadlo, že protiklady sa priťahujú?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Ex Talk , 2021

Annyshga
23.10.2022 3 z 5

Na příběh Shay a Dominika jsem se moc těšila. Obálka i anotace mě uchvátily okamžitě a doufala jsem v nějakou originalitu vzhledem k popisu. Knize ale chyběl potřebný drive. Pomalé rozjetí příběhu mi nevadilo, problém byl spíš s hlavním hrdiny. Už od začátku mi nebyly sympatičtí tak, jak bych potřebovala. Jejich vztahu chyběla špetka chemie a žáru. Je to škoda protože potenciál tam rozhodně byl. Autorka mohla lépe využít situací mezi Shay a Dominikem a my by jsme se možná i od srdce zasmáli. Co se týče pořadu Ex v éteru nápad to byl skvělý ale zase trošku nedotažený. Doufala jsem, že vysílání bude součástí příběhu jako takového a né podané v kapitolách, které za mě byly v knize občas úplně zbytečné. Třetí hvězdu dávám vlastně jen kvůli závěru kdy přišlo velké romantické gesto a mě se moc líbilo .
Knihu vysílám do světa jako štafetu a jsem zvědavá na komentáře a hodnocení dalších čtenářek.

tereza9371
22.10.2022 3 z 5

Hezká a jednoduchá obálka, ale především slibná anotace mi stačila k výběru knihy, která mi dělala společnost několik večerů.

Velkou radost mi udělalo neokoukané a pro mě originální prostředí rádia. Nevzpomínám si, že bych už nějakou četla. Líbil se mi i koncept samotného pořadu Ex v éteru. Vlastně jsem očekávala, že bude více zařazen do příběhu. Marně jsem se těšila na slovní přestřelky a vzájemné provokování.

S hlavními hrdiny jsem si tentokrát nesedla, obzvlášť Shay mi byla často nesympatická. Oba by potřebovali trochu víc propracovat. Chyběly mi emoce ale i chemie mezi nimi. Jako jo, pár momentů měli, ale zamilovanost ani přitažlivost jsem jim nevěřila.

Co ale příběh rozhodně nepostrádal je konec s velkým gestem. Jednou za čas si tyhle kýčovitý slaďárny ráda vychutnám.

Za mě průměrná kniha, která ničím neurazí. Jsem ráda, že jsem se seznámila s novým prostředím, ale znovu už jí číst pravděpodobně nebudu.

IG: vesnicka_knihomolka

Arianne
21.10.2022 4 z 5

Byla zde nehorázná spousta klišé, ale četlo se to hezky, nadherně kýčovitý závěr splnil veškerá očekávání. Nečekala jsem od toho nic hlubokomyslného, jen milý romantický příběh a toho se mi dostalo. Já jsem spokojená.

Majka1979
19.10.2022 4 z 5

Niekedy to v živote nedopadne tak, ako si človek predstavuje.
Je to aj príbeh moderátorskej dvojice.
Ich vzťah? Rešpektujú sa ako kolegovia a tým to končí. Lezú si na nervy? Jasné.
A najhoršie je, že majú hrať ex partnerov v novej show rádia - Ex v éteru.
Čo všetko sa počas tohto programu o sebe dozvedia? A kam ich to až zavedie?
Všetko sa dozviete po prečítaní tejto knihy :)

Ralemo
15.10.2022 5 z 5

Nevšední příběh ze zajímavého, neokoukaného prostředí rádia. Pro mě něco nového a kniha mě mile překvapila, prvně jsem koukala na hodnocení, kde mě překvapilo tak nízké hodnocení, ale já hodnotím pěti hvězdičkami. Děj ubíhal, kniha se četla sama, žádné protahování.
Hlavní hrdiny jsem si zamilovala, Dominik byl miláček na první pohled, i když z pohledu Shay to tak nevypadalo. Shay byla velice zajímavá osůbka, která si nesla svoje starosti do doby než ji vkročil do života Dominic. Jejich pořad v rádiu byl božský, neskutečné slovní výměny, úžasná sexuální přitažlivost. U knihy se hodně nasmějete, zajímavá a nečekaná zápletka, což se mi často nestává, většinou už dopředu předpokládám co se asi pokazí. Každopádně určitě stojí za přečtení a ke knize se někdy určitě vrátím! :)

Ivuska.09
09.10.2022 4 z 5

Děj postupuje skutečně pomalu, ale mně se kniha líbila a měla jsem ji přečtenou za chvilku. Hlavně díky neokoukanému prostředí. A bavilo mě sledovat, jak se vyvíjí vztah mezi hlavními hrdiny.

ivetdos
09.09.2022 3 z 5

Hned na začátku vás musím upozornit ať nečtete anotaci, protože vyzrazuje příliš. Na tuhle novinku jsem se extrémně těšila, ale bohužel to pro mě bylo celkem průměrné čtení. Romantika je velmi slow burn, což mi tu vyhovovalo, bylo to lépe uvěřitelné, většinou mám u romantik opačný problém, ale necítila jsem nijak výrazně chemii mezi hrdiny.
Pokud hledáte nenáročnou oddechovku ze zajímavého prostředí a nejste náročný čtenář, mohla by se vám líbit. Za mě jde o průměrnou romantiku.

petusska01
05.08.2022 3 z 5

Oceňujem príbeh zasadený do pre mňa nepoznaného priestoru verejného rádia, nahrávania talkshow, podcastov....a zákulisných ťahov. Romantická linka sa vyvíjala príjemne pomaly. S týmito kvalitami by som knihu zaradila medzi fajn letné čítania, ktorá síce úplne neočarí ani neurazí. Horšie hodnotím už hlavné postavy, kde Shay mi viac menej svojím postojom k zmenám a akoby sebectvom rušila príjemný príbeh, a aj keď mal Dominic "úžasné predlaktia" tak bol viac menej nemastný-neslaný, aj keď tou jeho milou zaľúbenosťou to zachraňoval. ALE môže byť.

romantika Seattle

2021  72%Talkshow s bývalými
2024  0%Uvidíme se včera

Kniha Talkshow s bývalými je v