Talisman pro štěstí

Talisman pro štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396671/bmid_talisman-pro-stesti-ygR-396671.jpg 4 308 73

Je to láska, nebo je pro něj pouze talismanem pro štěstí? Lila netuší, co pro ni bylo horší: den, kdy ji Ethan opustil, aby se soustředil na svou hokejovou kariéru, nebo den, kdy se o osm let později vrátil. Rád by navázal tam, kde kdysi přestali, Lila však už není ta samá dívka a ani jí nechce být. Ethan Kase touží po své někdejší slávě a to znamená získat Lilu zpět. S ní po boku dokáže učiněná kouzla. Lila ho chce pustit zpět do svého srdce, dozví se však, že Ethanovi nejde o ni, ale o jeho hokejové umění. Jenže Ethan o Lilu už jednou přišel a teď udělá cokoli, klidně obětuje i svoji kariéru, aby Lilu znovu neztratil.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Good Luck Charm , 2018

Anna195
01.09.2020 4 z 5

(SPOILER) Siahla som po ďalšej knihe od tejto autorky. Bola to príjemná oddychovka z hokejového prostredia, ktoré mám v knihách tak rada. Hlavný hrdina Ethan bol krásny, romantický hokejista proste dokonalý chlap, ktorý sa vracia do svojho domova, kde bude hrať za nový tím . Po 8 rokoch stretáva svoju lásku zo strednej Lilu. Ethan na ňu nezabudol a samozrejme ani Lila na neho. Som rada, že mu Lila hneď neodpostí záležitostť spred 8 rokov ale postupne k sebe nachádzajú cestu. Medzi oboma hlavnými hrdinami som cítila chémiu aj lásku. Ale v príbehu podla mňa bola rýchlo vyriešená záležitosť s otcom hlavnej hrdinky, uvítala by som čosi viac o tom a aj viac o Lilinej rodine.

Ivuska.09
17.08.2020 3 z 5

Čtivé, pohodové, ale nevyhneme se nějakému tomu klišé. Druhá autorčina kniha se mi líbila víc. Tohle bylo takové neurazí, nenadchne.

zuzana0307
24.06.2020 3 z 5

Talisman pre šťastie je second-chance román jedného veľmi sexy prefesionálneho hokejistu a sladkého dievčatá, ktoré odisľo z mesta. Ethan Kane dosahoval ako profesionálny hokejista veľké úspechy, ale žiaľ nečakaná udalosť ho privedie späť do rodného mesta, kde sa stretne so svojou starou láskou Lilah. Myslí si, že začnú tam kde ich láska skončila, ale Lila už nie je to rovnaké dievča ako pred 8 rokmi. Pre mňa to bol typický román, sexy športovec, nejaká spoločná minulosť. Najviac ma trápilo, že sme nedostali viacej informácií na samotnú minulosti Lily a v niektorých momentoch je kniha veľmi uponáhľaná. Bola to ale ľahké, oddychové čítanie zo športového prostredia od ktorého neočakávate veľa.

ElikaS
20.06.2020 3 z 5

Knížka není v rámci tématu ničím zajímavá a ničím nevybočuje. Je to sice příjemná, čtivá oddechovka, ale brzy se mi vykouřila z hlavy. Navíc Ethan mě často štval a občas připadal mi jako sebestředné dítě.

Kešu1981
21.05.2020 1 z 5

Já nevím, tak nějak to bylo celý ukňouraný a zbytečně natáhnutý. O hokeji tam nebylo skoro nic. Totálně mimo bylo, jak dává Ethan každej zápas jeden gól a jednu asistenci. Paní autorka by si k hokeji mohla nastudovat i něco navíc...

petusska01
03.05.2020 4 z 5

A opat hokejista. Od Elle kennedy sa mi ti hokejisti pacili viac, ale celkovo toto tiez neurazi. Na precitanie viackrat mozno nie, ale raz kludne :)

Tesset
30.04.2020 3 z 5

Taková neurazí-nenadchne knížka. Nebylo to ani špatné, ani nic co bych si musela přečíst znovu. Na jedno přečtení se to dalo, ale bylo to takové suché, chybělo tomu víc humoru a ani postavy mi moc neučarovaly.

Ivet1990
25.04.2020 3 z 5

No abych řekla pravdu od téhle knihy jsem moc nečekala. Možní proto jsem nebyla až tak zklamaná jako většina čtenářů. Je to taková víc než oddychvá kniha a to nejen kvůli tomu, že se v knize nekoná žádný zvrat a děj plyne pozvolna bez komplikací, ale hlavně i hlavní postavy mi přišli chvílemi nezáživné. Děj se chvílemi táhl, no nevím za mě slabší 3*

petulkapeta
09.03.2020 3 z 5

Fajn čtení, nebylo to špatné...

Karola050716
02.01.2020 2 z 5

V rámci žánru nijak překvapující, orgasmy přetékající a celkově nudné..Možná jsem jen zmlsaná hokejovými příběhy od Elle Kennedy, ale možná je Talisman prostě velmi jednoduchá oddychovka pro ty, kteří tenhle žánr moc nečtou...

malazluta
06.06.2019 3 z 5

Tato kniha mi přišla poněkud nemastná, neslaná. Není špatná, ale bohužel pro mě asi upadne v zapomnění... v tomto žánru se dají najít lepší knihy než je tato.

MiraiYume
01.05.2019 2 z 5

Pro mě jedno velké zklamání. Dle anotace jsem čekala úplně jiný příběh. Těšila jsem se na romantickou knihu, zajímavou a nevšední zápletku. Ale tady to rozhodně nebylo. To se krucinál nedá v dnešní době napsat romantická kniha bez podrobného popisování sexu? Chvílemi jsem měla pocit, že čtu erotický román. A té erotice bohužel ustoupil i celý děj. Prostě o ničem. A co bylo nejhorší - to věčné opakování slov! Stále a stále... Nedotažené až hrůza. Dokonce na jedné dvoustraně bylo slovo hrnek napsáno tolikrát, až mi to vypálilo díru do mozku. Zkrátka a dobře, z Talismanu pro štěstí se stala jedna z nejhorších knih, kterou jsem v poslední době četla. Druhá hvězdička je za poslední (asi tři kapitoly?), kde se autorka konečně pokusila o nějaký zajímavý děj a ono ejhle - celkem to fungovalo. Ale jinak...

Mufka
22.04.2019 3 z 5

Sáhla jsem po ní, protože jsem si myslela, že to je další kniha autorky z hokejového prostředí, ale spletla jsem se (v autorech) :-) Nicméně i tato se četla dobře a rychle, byť mi Delila začala být po zahájení hokejové sezóny Ethana až nesympatická, prostě na facku.. :-) Konec dobrý, všechno dobré, takže jo. Smířila mě asi hlavně odbočka na otce hlavní hrdinky, tohle bych v tomto příběhu (vzhledem k tomu, jakým směrem se kniha ubírá) moc nečekala a bylo to přece jen osvěžující.

Pedruska01
19.04.2019 3 z 5

Těšila jsem se, protože mě anotace nalákala, a to určitým směrem. Jo, anotace je silně zavádějící. Svým vzdáleným způsobem ta myšlenka tam sice proběhne, ale určitě to není tak, jak by si jeden pomyslel, když si ten popisek přečte.
Kniha se četla snadno a rychle. Ale, ačkoliv to byl dost odpočinkový příběh byl napsaný... naprosto rovnoměrně, bez nějaké nečekané odbočky jakéhokoliv dějového překvapení či "boomu", který by mě posadil na zadek. Tentokrát jsem prostě necítila skrze tu knihu žádné emoce, které by mě jako čtenáře měli ovlivňovat. Což je obrovská škoda. Tahle to vyznělo hluše, prázdně, nijace. Z velké části šlo o vztah dvou hlavních protagonistů a ten pokus na konci s hrdinčinou rodinou? To bylo malé zbytečné "navíc", které to už nezachránilo.
Hlavní hrdinku jsem si celkem oblíbila, akorát mě postupem času trochu - dejme tomu - štvala, když omítala pořád dokola jednu věc, jeden problém - vydrží jí znovu nalezený vztah? Pak taky, jak házela vinu na Ethana, že se nevěnuje sama sobě a bla bla bla, přestože si za to vlastně mohla sama. Neměla vůli. Byla v určitých věcech slabá. Sama se mohla rozhodnout a neudělala to. Tak o co jí šlo?
Ethan - byl to fajn hlavní hrdina, kterého si člověk taky oblíbí, ale nejspíš protože, celý ten příběh vypadá tak "nemastně neslaně", emočně nic nemůže nabídnout, tak ten chlap byl to samé. Za srdce mě bohužel nechytnul, i přesto, že ten potenciál by tam byl. Nakonec se prezentoval spíš jako slaboch, který potřebuje k žití bezpodmínečně druhého člověka. Jako děcko, co potřebuje vést za ručičku.
Upřímně, cítím se zklamaná, ošizená a oklamaná. Z toho příběhu, námětu se dalo vytřískat dalece více a věřím, že by to bylo o tolik lepší. No, co na závěr? Obrovská škoda a průměr v tomhle směru.

alzbeta4340
17.04.2019 4 z 5

První půle se mi hodně líbila, ve druhé už bylo zbytečně moc sexu. Je to typ románu, který si ráda půjčím z knihovny, spokojeně přečtu a pošlu dál.

LilianaFalcon
14.04.2019 5 z 5

Na truc dávám 5 hvězdiček, protože tahle knížka si ta mizerná hodnocení nezaslouží.
Je to nádherný příběh ze života. Strašně se mi líbilo, že to celé nebylo jen duha a jednorožci a že postavy nebyly ani vzdáleně dokonalé.
Je to úplně jiný druh příběhu, než co teďka letí, ve kterém je milion zvratů a ženská zchraňuje chlapa. Tenhle příběh není strhující ale ani zdlouhavý. Je prostě vážně dobrý.

Petra38
10.04.2019 3 z 5

Nejcasteji pisu komentar hned po precteni, a ze jsem byla pomerne rada ze jsem ji docetla,to se neda poprit. Asi prumerna knizka ktera neurazi ale bohuzel ani nenadchne. Vlastne me pribeh zas tak moc nenadchnul, musim ale pripustit ze nejake scenky byli moc vtipne,napriklad cast po koupani v jezere s pretahovanim se o tasku a nakupem-to me udrzelo u cteni. Nevim jestli se ke knize jeste vratim,nejspis ne a proto si u me vyslouzila pouze 3*- chybela mi hloubka, dramaticnost a spad deje....

Majuš333
07.04.2019 2 z 5

Od knihy som naozaj nič závratné neočakávala, vybrala som si ju len čisto na relax. A aj tak ma sklamala :( Neskutočne som sa nudila aj napriek tomu, že som nemala veľa času a knihu čítala po kúskoch... Riešilo sa dookola to isté: minulosť, prítomnosť, budúcnosť.. A ani neviem, ktorí z hlavných hrdinov mi viac liezol na nervy: Či Lila, ktorá svoje priority neustále odkladala na vedľajšiu koľaj, alebo Ethan, ktorý mi pripomínal nadržaného zajaca...
Nechápem prečo si Baronet vybral práve tento príbeh, keďže autorka má určite aj lepšie knihy...

Blanka29
07.04.2019 1 z 5

S radosti jsem se pustila do cteni, protoze me zaujala anotace. Bohuzel to je tak vsechno. Beru, ze se s ni nerozesel zrovna nejlepe, ale omilat to skoro celou knihu? A dalsi vec, na to, ze to byl hokejista tak byl horsi jak kdejaka zena......

Š.Ala
04.04.2019 5 z 5

Za mě moc pěkná vztahovka. Bavila mě celá kniha. :-)

lední hokej

2020  79%Sexy srážka