Taková pěkná ženská

Taková pěkná ženská https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61659/bmid_takova-pekna-zenska-TaW-61659.jpg 3 19 3

Delia Jamisová, atraktivní žena v nejlepším věku a známá hlasatelka prestižní losangeleské televizní stanice, se ocitá pod palbou anonymních vyděračských dopisů a telefonátů. Je přesvědčená, že autorem je jeden z jejích četných bývalých milenců. Oznámit to na policii si však netroufá, protože se obává skandálu, kdyby se případ dostal na veřejnost. Jednou večer náhodou potká právě jednu ze svých někdejších velkých lásek - Johnnyho Lightfoota, kterého neviděla téměř dvacet let. Slavný filmový scenárista žije střídavě v New Yorku a Los Angeles a Delia ho i po tolika letech stále silně přitahuje. Ochotně se proto nabídne, že jí pomůže záhadu vyřešit. Delia mu předá seznam podezřelých, mezi nimiž je i několik významných průmyslových magnátů, prestižních advokátů, a dokonce senátor Spojených států. Johnny krok za krokem odhaluje Deliinu bohatou minulost, která mu o ní prozradí mnohem víc, než by si přál vědět. Pochybuje o tom, že se mu vůbec kdy podařilo alespoň zčásti proniknout do Deliiny složité duše. Vyděrač mezitím rozehrává svou nebezpečnou hru naplno a Johnny se postupně chtě nechtě ocitá v síti přetvářky a násilných sexuálních praktik, kterou se zarputile snaží rozplést…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Such a Pretty, Pretty Girl , 1997

Juvka
27.10.2018 3 z 5

Knížka především oddychová. Nezklame ani nepřekvapí. Od půlky knížky je jasné, kdo za tím vším stojí.

syskas
25.10.2017 3 z 5

Dosť dlho to bola nuda a chaos. Miešanie prítomnosti s minulosťou, jej bývalí milenci, kto čo a kedy mohol a nemohol urobiť... Ale záver sa mi páčil, hoci ku koncu som už tušila, kto je za tým. A nechápem, prečo sa k chlapom takto správala. Žeby pôvod v minulosti? Chýbalo mi nejaké vysvetlenie.

kika 13
28.12.2012 3 z 5

Upřimnost není vždy vše to je hlavní myšlenka tohoto románu.Kriminální zápletka.

americká literatura

Winston Groom
americká, 1943 - 2020
2008  78%Forrest Gump
1996  68%Gump & Co.
2001  62%Taková pěkná ženská

Kniha Taková pěkná ženská je v