Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky

Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60951/bmid_tajny-denik-otevrena-zpoved-luxusni-ZSo-60951.jpg 3 231 71

Životní příběh prostitutky, která přes všechny rány osudu zůstala silnou, vyrovnanou a hrdou ženou. Její nelehký osud, vyprávěný s nadhledem a ironií, sleduje čtenář ve dvou rovinách – pasáže o dětství, dospívání a začátcích její netradiční kariéry se prolínají s deníkovými zápisky ze současnosti, kde otevřeně, přesto decentně popisuje svůj běžný den nejen jako prostitutka a majitelka privátu, ale také jako přítelkyně, matka a žena.... celý text

Jajulle
24.12.2013 4 z 5

Knížka byla zajímavá, čtivá a líbila se mi.

Alca007
01.12.2013 4 z 5

knížka se mi líbila je čtivá, erotická, dá se říct i zajímavá.
Madam Camilla to má v hlavě srovnaný. Je to prostě ze života.

bookemma
19.11.2013 3 z 5

Kniha na mnoha místech nudná, jindy naopak hezky napsaná. Vadí mi pouze její neuspořádanost.

luciefeix
08.10.2013

Příběh je psán dost na přeskáčku což se mě osobně moc nelíbí. Mám ráda vývoj postav a né když od začátku vim jak zkončí.Kniha má 366 stránek. Po 160 je děj nudný a nic moc se neděje to hlavní bylo řečeno. Ještě její myšlenky jsou taky dost ujetý- mohla by si podat ruce s Anninou vnitřní bohyní!!Pravdivý příběh jedné ostravandy.

KimPossible
09.07.2013 2 z 5

Ze začátku se mi kniha líbila, ale pak to začalo být nudné, neustálé omílání stejných situací a zákazníků stejných charakterů. Nicméně bylo hezké přečíst si tento příběh i z druhé strany(Madam Camillu to asi baví)

Nikoci
11.04.2013 2 z 5

Přesně,kniha je zdlouhavá,nudná,autorka se dosti opakuje.Myslím si,že existují o dost lepší knihy,které popisují život prostitutky.

SamDarkness
06.04.2013 2 z 5

Trochu zdlouhavé, občas nudné pasáže. Ale netvrdím, že se to nedá přečíst. :)
I když bych do této knihy už asi "nešla".

Lenis
19.03.2013 4 z 5

kniha se dobre cte, zajimavy pohled za placeny sex z te druhe stranky.-)

Mishka_a7
07.11.2012 4 z 5

Určitě velmi zajímavá kniha, která ukazuje život prostitutky z trochu jiného úhlu než jaký všichni známe.

ivule85
21.02.2012 5 z 5

Musím říct že sem myslela že mě tato knižka bavit nebude ale na doporučení sousedky sem si ji přečetla a byla sem překvapená jak mě chytla a přečetla ji jednim dechem...

Romčuška
07.08.2011

podle kámošky je to super knížka a když četla par uryvku tak se mi to zdálo fakt super :)

sex prostituce

Autorovy knížky