Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky

Tajný deník - Otevřená zpověď luxusní prostitutky https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60951/bmid_tajny-denik-otevrena-zpoved-luxusni-ZSo-60951.jpg 3 231 71

Životní příběh prostitutky, která přes všechny rány osudu zůstala silnou, vyrovnanou a hrdou ženou. Její nelehký osud, vyprávěný s nadhledem a ironií, sleduje čtenář ve dvou rovinách – pasáže o dětství, dospívání a začátcích její netradiční kariéry se prolínají s deníkovými zápisky ze současnosti, kde otevřeně, přesto decentně popisuje svůj běžný den nejen jako prostitutka a majitelka privátu, ale také jako přítelkyně, matka a žena.... celý text

Monike
01.01.2019 odpad!

Bohuzel se mi nelibila. Porad dokola popis toho stejneho..

Ivetaaa
09.07.2018 5 z 5

Příběh se mi velice líbil...

Laughtubbe
11.05.2018 1 z 5

Příběh nebyl tak akční jak jsem očekávala. Obdivovala jsem autorku, že se s námi podělila o svůj život. Očekávala jsem pikantnější scény ale těch jsem se moc nedočkala. Bylo to zajímavé čtení ale knihu jsem už poslala dál.

Lenka40
07.04.2018 3 z 5

Kdo má rád sex , erotiku a vyprávění ze života , tak pro toho je tato kniha to pravé ořechové .Takže doporučuji pro čtenáře ,kteří chtějí vědět jak to v životě chodí.

ahojda
11.03.2018 odpad!

čekala jsem opravdu něco jiného. Knihu jsem ani nedočetla

adela2230
04.03.2018 4 z 5

Zajímavá kniha, přibližuje tohle řemeslo. Dobře se čte, občas mi vypravěčka přišla nesympatická, ale dalo se to.

ila.z
20.02.2018 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Oceňuji otevřenost, s jakou autorka píše. Ovšem chvílemi jsem měla pocit, že to trochu přehání se sebevědomým. Bylo zde pár věcí, které mne opravdu překvapily. Knihu bych doporučila všem, kteří se chtějí dozvědět něco více o tomto řemeslu.

Morgaine07
12.02.2018 3 z 5

Kniha se mi líbila

hanka6231
04.02.2018 4 z 5

Velmi dobře se kniha četla. Je pravda, že se Camilla až moc často chválila. Podle ní nebylo krásnější a lepší společnice než byla ona. Podle mě musela být mezi ostatními kolegyněmi neoblibená. Tak tomu bývá totiž i v jiných zaměstnáních, tady to ovšem platí minimálně dvojnásobně. Jinak nemám výhrady, opravdu jsem si pěkně početla.

Jeckyyy
06.11.2017 4 z 5

Knize dám ty 4 hvězdy.....napsaná je čtivě, líbí se mi prolínání aktuálního života a života z dospívání. Je zajímavé, jak člověka ovlivní prostředí, ve kterém vyrůstá. Jednu hvězdu ale musím odečíst - a to z důvodu, že je mylně na obálce uvedeno "zpověď LUXUSNÍ prostitutky", což není pravda.....čekala bych příběh o "lejdy", která bude svojí práci dělat v luxusním prostředí, pouze s vybranými zákazníky.....a tomu tak opravdu není, kniha je o klasické prostitutce, která dá i spodině ve špinavém klubu i privátu....tudíž název knihy je hodně, ale hodně mimo, jinak fajn čtení :)

Digi28
20.10.2017 3 z 5

Kniha me upoutala svym nametem pri precteni ale tak uzastna nebyla.cekala jsem od knihy vic. Madam Camilla jako luxusni prostitutka pusobila velice sebevedome a z jejiho vypraveni mi pripadalo ze svou praci bere jako kazdou jinou a misty odsuzuje zivit se poctive.

Michelle9191
07.10.2017

Mě se knížka celkem líbila, je napsaná docela odvážně, nicméně mi občas přišlo, že je tam až moc sebechvály a že představitelka vydělává snad "miliony" :-) Neodsuzuji knihu, ale někdy až moc ospravedlňuje, to co dělá a že je to vlastně úplně morální. Chvíli se četla lépe, chvíli hůře.

Vampiras
11.09.2017 1 z 5

Titul mne nalákal tajuplností a poodkrytím tajných zákoutí nejstaršího řemesla. Bohužel mé nadšení postupně odpadalo když jsem zjišťovala stránku po stránce jak ledabyle a nahodile je deník vypsán a že je mi jako bych četla deníček puberťačky.

lucie0942
14.08.2017 2 z 5

Tak nějak jsem měla pocit z této knihy, že nás přímo nabádá k profesionální kariéře prostitutky....prachy víc než slušný, sem tam teda musí ženská skousnout, že ji někdo taky přiškrtí,na druhou stranu si ale občas taky užije nepředstíraného orgasmu, a když ne, tak je to nejméně na cenu Oscara, ale ve výsledku bude vlastně spokojená!!!....no nevím, doufala jsem, že to bude deníček plný pikantností z oboru, místo toho jsem četla deníček od 14-leté dívenky po skoro 40-letou bordel mamá podnikatelky. Popravdě mě to nijak literárně neobohatilo. K této knize se znovu nevrátím.

Petruska200
11.07.2017 4 z 5

Cetlo se to sama!!Obxas jsem premyslela nad zmenou zamestnani,ale nedala buch to!!!

Hornet
31.01.2017 5 z 5

Skvělá kniha, dlouho jsem takovou nečetl, myslím si, že je to ze života. Určitě doporučuji.

LucieAlexandra
13.12.2016 2 z 5

Čekala jsem něco jiného. Madam Camilla je třeba, jak několikrát sama zopakovala, božská, nádherná a kdesi cosi, ale zároveň dost nesympatická a celkem nudná... Nejvíc mne dráždilo nadužívání infantilních zdrobnělin

kacirek55
30.10.2016

Knihu jsem odložila, nebyla jsem schopná se začíst ani po sto stranách. Očekávání se neslučovalo s realitou.

ujunka
23.10.2016 2 z 5

Už dlouho jsem neslyšela, nečetla, neviděla tolik samochvály... Madam Camilla si asi omlouvá sama před sebou to, čím se živí, protože při čtení knihy máte dojem, že chodit za peníze je přece super a my, co to neděláme, jsme vlastně chuděry... :-D Ale jinak knížka zajímavá, dobře se čte, jsou tam vtipné momenty a nenudíte se... ale že bych to musela číst znovu, to ne.. dvě hvězdy.

dee95
17.10.2016 3 z 5

Kniha průměrná, zajímavá pouze tématem. A právě to jediné mě u knihy udrželo. Je pravda, že tohle téma je u nás zakořeněné jako tabu a madam Camilla o všem mluví bez obalu. Určitě zajímavé, ale když porovnám s jinými knihami, nemůžu dát víc než tři hvězdy. Každopádně knihu bych určitě doporučila jako takovou oddechovou četbu

sex prostituce

Autorovy knížky