Tajná zbraň

Tajná zbraň https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142717/bmid_tajna-zbran-JmH-142717.png 2 16 11

Zavražděni jsou tři lidé, které zdánlivě nic nespojuje – fanatický islámský kazatel, vrah a prznitel dětí a lokální politik, který zavinil těžkou dopravní nehodu. Všichni tři se za své zločiny sice dostali před soud, ale pro nedostatek důkazů byli osvobozeni. Policie zprvu předpokládá, že jde o akt pomsty a kdosi vzal spravedlnost do svých rukou. Vyšetřování navíc zkomplikuje skutečnost, že všechny „popravy“ byly provedeny novou supertajnou zbraní bundeswehru, od níž má existovat pouze jeden prototyp zamčený v armádním trezoru.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Die geheime Waffe , 2010

Leona333
14.04.2021 1 z 5

Snaha byla, vážně byla! Poprvé se mi snad stalo, ač jsem se vážně snažila, nebyla jsem schopná knihu dočíst. Je mi líto, asi na 367 straně jsem to s tou slátaninou vzdala.

Atak
10.06.2020 5 z 5

Tato kniha byla pro mě hodně oddychová, napínavá a vtipná :D

čef
26.08.2019 3 z 5

Tak o této knize mohu napsat jen málo dobrého. Snad několik bojových scén bylo samo o sobě jakž takž dobrých, ostatní bych skoro označil za snůšku blbostí, levičáckých mýtů, jednobarevných charakterů a samoúčelných výplňovek. To bylo zase řečí o jídlech, cestování a rádoby psychologie bez vztahu k, i když vrcholně nepravděpodobnému, ději. Suchý styl také nikoho asi nenadchne a tak musím chtíc nechtíc souhlasit se zdejším většinovým hodnocením. Po dlouhé době kniha, u které nemohu najít typ z ní nadšeného čtenáře.

jprst
21.06.2018 1 z 5

Na tuto knihu jsem narazil ve vlaku, zřejmě ji tam někdo zapomněl, při jejím čtení mi došlo proč. Silou vůle jsem ji dočetl, ze slušnosti k jejím autorům ji hodnotím jednou * a zapomenu ji rovněž někde, kde "potěší" někoho dalšího.

SilvieSisinka
07.12.2017 3 z 5

Průměr.

konicekbily
16.12.2016 2 z 5

Ještě, že nedávám menší známku než dvě hvězdičky!

Irsaf
13.10.2016 4 z 5

Moc me nebavila.

danekdj
23.06.2015 3 z 5

Trochu nudný sci-fi kde udělali z padesátníka Jamese Bonda, ale zas tak hrozný to není :-) fajn pro někoho kdo je línej přemýšlet.

bbara155
20.06.2013 odpad!

Ač mám tento žánr ráda, knížka mě nebavila. Nesympatické postavy a jejich divné chování a divné dialogy mi vzaly chuť to vůbec dočíst.

brejška
03.04.2013 odpad!

Tak mizernou knížku už jsem dlouho nečetla. Námět dejme tomu průměrný (chápu, že někdo má tento žánr rád). Ale ta úroveň dialogů?? Říkala jsem si, jestli to není hlavně špatným překladem, ale to snad někdo posuzuje??. Dočetla jsem ji opravdu z posledních sil,(asi jsem discilplínovaná).

HiRes
01.03.2013 3 z 5

No co si budu namlouvat, číst se to dá úplně lehce, ale že by to bylo něco zázračného, to říct nemůžu. Taková klasická kriminálka, kdy se dá předpovědět skoro každý krok, který se stane. Osobně jsem podle názvu TAJNÁ ZBRAŇ doufal v nějakou záhadu do poslední chvíle, ale zbraň je nám odtajněna hned na první stránce, což mě uzemnilo a neměl jsem skoro chuť číst dál. Nakonec jsem dočetl a nejsem naštvaný, ale taky se vůbec neoplývám. No nebudeme si nic namlouvat, TALLINSKÉ SPIKNUTÍ jsem nečetl, ale z této knihy bestseller nebude. :-) Dám jí ale 80%, hlavně za nápad s radikálními stranami, opěvující Hittlera.

Kniha Tajná zbraň je v