Záhada ukradeného náhrdelníku

Záhada ukradeného náhrdelníku https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130505/mid_zahada-ukradeneho-nahrdelniku-Mjz-130505.jpg 4 104 104

Tajná sedma série

Tajná sedma narazí při hře na indiány na podezřelého muže. Později vyjde najevo, že to byl zloděj, který ukradl drahocenný perlový náhrdelník. Sedma se pustí po jeho stopě...

poiu
24.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Kniha se mi líbila, dávám pět hvězd. :-)

Malá ochutnávka:
Honza se podíval na kamarády. Bylo vidět, že je rozčilený. Postrčil děti, až byly z doslechu.
"Viděli jste, co měl na sobě?" zeptal se. "Sako ze stejné látky, jako byla ta čepice, kterou jsme našli na stromě u zámečku - jen není tak odporně špinavé. Ty dvě věci určitě patří k sobě!"
Všech sedm dětí se otočilo, aby si muže dobře prohlédlo. Zrovna natíral zvenčí lví klec.

pepa4081
05.08.2021 5 z 5

Tak jako u Správné pětky, budu Tajnou sedmu hodnotit všechny díly stejně. Tyhle knihy čtu až dnes, po padesátce. Přesto se u nich skvěle bavím a úžasně si odpočinu. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

jenda88
24.09.2019 5 z 5

super kniha

PetiJelinkova
06.03.2018 5 z 5

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Szekynka
02.03.2018 5 z 5

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Elulilinka1
20.07.2017 5 z 5

Souhlasím s Dep8. TAJNÁ SEDMA je ta nej nej nej série jakou znám. Vřele doporučuji každému z vás. Má patnáct dílů a můžu potvrdit že ani u jediného dílu jsem se nenudila. Právě naopak. Luštila jsem společně s dětmi záhadu týkající se pokaždé jiné věci. Detektivky Enid Blytonové nemůže snad nikdo kritizovat.
Její knihy mě pokaždé naplno vtáhnou do děje a jsem jenom ráda. Pět hvězdiček a pochvala :D

Dep8
03.01.2013 5 z 5

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!