Lesní hnízdo

Lesní hnízdo
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130503/mid_lesni-hnizdo-mzH-130503.jpg 4 104 104

Tajná sedma série

Tajná sedma si vybudovala lesní hnízdo v koruně mohutného stromu.¨ Někdo však jejich úkryt objevil a schoval se tam na útěku před bandou zlodějů. Sedma se pouští do pátrání...

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Well Done Secret Seven , 1951

pepa4081
05.08.2021 5 z 5

Tak jako u Správné pětky, budu Tajnou sedmu hodnotit všechny díly stejně. Tyhle knihy čtu až dnes, po padesátce. Přesto se u nich skvěle bavím a úžasně si odpočinu. Doporučuji všem malým i velkým klukům a holkám.
Nanejvýš uspokojivé.

renca9071
26.09.2020 5 z 5

Knížky mého dětství. Kdysi jsem je četla na základní škole, když jsme povinně chodili do knihovny a museli jsme si půjčit min. 3 knihy. Po několika letech jsem se k nim chtěla vrátit a přečíst si všechny díly, a udělala jsem dobře. Jsou to opravdu napínavé příběhy o dětech pro děti. Sedma odvážných dětí spolu s kokršpanělem prožívají dobrodružství dětského stylu. Pro děti DOPORUČUJI.

haki34
26.05.2020 4 z 5

!!!SPOILERY!!!
jo ! další povedené dobrodružství party z Tajné sedmy...tajná je sice asi jako..ale to vůbec nevadí. Občas sice dělají nelogičnosi, ale to taky vůbec nevadí (třeba teď mě zarazilo, že vymyslí domeček/úkryt na stromě, a jako první věc řeší polštářky, aby se jim tam dobře sedělo...když ten domek ještě ani podlážku-plošinu vymyšlenou neměl. Ale ano, jsem dospělý hnidopich, to bude asi tím).
Stále se cpou sušenkami a čokoládou a nepřibývají na váze - to bych taky chtěla ( i když na slovní spojení "ukousla sušenku či ukousla čokoládu" už jsem začínala být alergická.)
Ale celkově jsem se opět velmi dobře pobavila.
V této části zachrání koťátko a kluka Toma, který je navede na stopu zločinu. Zajímavé, že co se Toma týče, rodiče děrem nevěřili ani slovo..ale "fantasmagorickému" příběhu o plánovaném loupežném přepadení tatínek okamžitě uvěří a volá policii..nu což, věřím, že děti nad tím tolik nehloubají, protože naši dva malí čtenáři (8 a 10) si knížku pochvalovali.
Já teda doporučuji i za sebe :)

Lucif
21.02.2019 4 z 5

Další bezva příběh od bezva autorky ;-)

PetiJelinkova
06.03.2018 5 z 5

Oblíbená knižní série mého dětství :)

Szekynka
02.03.2018 5 z 5

Parádně popsané dobrodružství skupinky dětí. Úžasná série pro děti plná napětí, očekávání, zvratů a přátelství.

Elulilinka1
15.07.2017 5 z 5

Enid Blytonová je ta nejúžasnější spisovatelka na světě. Proto se dá počítat s tím, že její knihy jsou prostě suprové.

Mischone
27.09.2013 5 z 5

Skvělá dobrodružná kniha pro mládež! V knihovně jsem si vždy půjčila všechny co měli a čekala jestli nepřibyl další díl :D

Dep8
03.01.2013 5 z 5

Tajná sedma! Má nejoblíbenější knižní série mého dětství!