Zločin mezi dinosaury

Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v muzeu se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/322395/tajna-dvojka-a-b-zlocin-mezi-dinosa-tH6-322395.jpg 3.85

Tajná dvojka A + B (1.)

Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kika28
16.12.2017

Ze začátku mě knížka moc nebavila , ale to bylo asi tím ž mě je třináct a knížka je určena spíše mladším čtenářům, ale to neznamená že si knížku nemůže přečíst i někdo starší. Knížka mě trochu připomíná knížku Klub tygrů.

Hoshi
16.04.2017

Tuším, že kdybych byla o pár let mladší, užila bych si Tajnou dvojku A + B mnohokrát víc, než ve svém věku, ale i tak jsem si u knihy příjemně odpočinula a pobavila se. Ilustrace Viktora Svobody jsou příjemným zpestřením příběhu a úkoly na konci každé kapitoly děti nejen zabaví, ale mnohdy také něco nového naučí.

Svatoslav
22.12.2016

Chcete dát svému synovci, bratranci, neteři, sestřenici, dcerce, synkovi, zkrátka komukoliv kvalitní knižní dárek? Zločin mezi dinosaury je svižnou, akční jednohubkou, která pobaví i dospělého. Nejenže je skvěle napsaná, vtipná, plná odkazů (ok, možná jsem si je tam dosazoval sám), ale především vám přpomene např. mysteriózní vyšetřování legendárního Scooby-doo. Díky oběma autorům za skvělou žánrovku (nejen) pro děti. Už teď se těším na dvojku. A je jedno, že jsem jiná věková skupina! Po dospělé detektivce, dětské detektivce jsem zvědav, jaký další žánr se manželské duo vydá zdolávat.

Autoři knihy

Jiří Walker Procházka