Tajemství tantrického sexu

Tajemství tantrického sexu https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364781/mid_tajemstvi-tantrickeho-sexu-tga-364781.png 4 5 1

Díky tomuto zábavnému a přístupnému průvodci tantrickým milováním změníte svůj sexuální život z obyčejného na mimořádný. Kniha zkoumá různé zdroje smyslného potěšení, tantrickými technikami posílíte intimitu a prohloubíte vaše vzájemné potěšení. Průvodce tantrickým sexem představuje jednoduché postupy a cviky, které se může naučit každý. Spolu se základními principy tantrického sexu objevíte úžasné způsoby, jak prodloužit vzrušení, uspokojit svého partnera a dosáhnout vyšších stavů vědom... celý text

vodovodnice
13.03.2018 4 z 5

Knížku mám jen krátce, ale co už teď o ní mohu říci:
Jestli hledáte kámasútru s tantrou dohromady, tak to není ta pravá volba.
Knížka má mnoho obrázků, fotografií, je zde mnoho cvičení (na mysl i na tělo, meditaci), historie tantry, čakry...
Není to knížka o fyzickém sexu, ale o duševním a fyzickém prožitku.
Obsah knihy:
Kapitola 4: Být si blízko
Kapitola 5: Objevování extáze
Kapitola 6: Hluboké potěšení
Slovníček ...
Není to jako návod na použití mlýnku na kafe, člověk nad knížkou musí přemýšlet.
Těším se na nové náhledy na běžné věci, o kterých člověka ani kolikrát nenapadne přemýšlet a bereme je jako samozřejmost.
Jsem zvědavá na ta cvičení :-)
Vždycky mi "ultra jogíni" a "ultra bio a eko lidé" "ultra vegan" přišli jako z jiné planety.
Tak bych si chtěla udělat o tomhle světě objektivní obrázek a ne se nechat ovlivňovat "ultra konzumenty" dnešní doby.