Tajemství opuštěného domu

Tajemství opuštěného domu

V dalším volném pokračování dětských detektivek se opět setkáváme s pěticí malých „pátračů“. Pip, Bětka, Larry , Daisy a Špekoun se tentokrát pustí do řešení opravdu strašidelné záhady! Do Peterswoodu přijíždí synovec místního policisty, pana Goona, Ern. Je posedlý záhadami a naši přátelé pro něj vymyslí prvotřídn... celý text

a naši přátelé pro něj vymyslí prvotřídní tajemství a pošlou ho po falešné stopě.
To ale ještě sami netuší, že Ern narazí na něco skutečně tajemného…
Děti se dostanou do mnoha choulostivých situací a případ opuštěného domu nakonec – jako
ve správné detektivce – překvapivě vyřeší. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/188/tajemstvi-tajemstvi-opusteneho-domu-rm3-188.jpg 4.378

Tajemství (6.)

The Mystery of the Hidden House (1946)

Literatura světová, Dobrodružné

17.03.2014

Moc hezká kniha

mySaints
08.08.2013

Enid Blytonová ve mně v dětství vyvolala touhu číst, která mi navždy zůstala. Z její série "Tajemství" se mi stále v hlavě honí útržky, jako kdybych sama Špekounova a spol. dobrodružství prožívala. A to se jen tak nějakému autorovi nepovede, že si v sobě jeho knížku uchováte celý život. Pro děti dokonalé :)

Cyanine
29.06.2013

Snad nejlepší ze série.

RadunkaH2112
07.01.2012

Pěkná kniha :-) Četla jsem jí už před rokem, ale přesto jí mám živě v paměti