Tajemství stavby

Tajemství stavby https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405054/bmid_posvit-na-to-tajemstvi-stavby-3ea-405054.jpg 4 7 3

Přidrž si stránky knihy proti světlu nebo je prosviť zespodu baterkou… Uvidíš nákresy domu, vnitřky strojů a nové budovy. Sleduj, co vše se skrývá na stavbě.

Pro děti a mládež Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Svojtka & Co

On the construction site

Briv
11.09.2023 3 z 5

* Ačkoliv syn miluje vše, co se týká stavebních strojů a staveb, tak tato knížka jež až tak nezaujala. Nápad s baterkou je sice fajn, ale ilustrace ho úplně nebraly a textu je zde minimum. Je spousta jiných knih, kde se o stavbách dozví více.

muchomurka
23.05.2021 3 z 5

Jednoduše vysvětlené co se děje, když se staví mrakodrap. Ale i přesto naši bambulku to nebavilo. Nápad s prosvítáním je dobrý, ale s knížkou s knihovny ne úplně realizovatelný, protože nechceme knížku ani nechtěně poničit. A domů se mi pořizovat nechce, jsou lepší knížky, které chceme mít doma.

oolinkaa
29.03.2019 5 z 5

Zajímavě vytvořená kniha pro děti z prostředí stavby.najdeme tu plno techniky - bagry, nakladače, jeřáby..na jednu stranu se posviti baterkou a prosvítá skrz stránky další obrázky.. pěkné

2017  92%Lidské tělo
2017  72%Tajemství naší zahrady