Tajemství Querburů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kryštof je chlapec, který se po smrti svého dědy snaží najít novou chuť do života. Ve škole je za otloukánka a ani učení mu nejde tak jako dříve. Navíc dlouhé vysedávání u herní konzole s horou sladkostí si vyžádalo svou daň na chlapcově fyzické kondici a vzhledu. Celý jeho život se však od základu změní potom, co se během bouřky ztratí v hlubokém lese. Dokáže najít cestu zpět domů? A je jeho zmizení pouhá náhoda?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434729/tajemstvi-querburu-xCA-434729.jpg 53
Žánr
Dobrodružné, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Michal Vlk - knihoVlk
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Tajemství Querburů

Přidat komentář
2150
25.11.2020

Krásná kniha, kterou jsem po večerech četla pětiletému synovi. Mladším dětem je určitě lepší příběh “dávkovat” pozvolna. Zastavit se, a probrat některé situace v knize, bylo velmi užitečné pro nás oba. Kladný vztah k přírodě, který je pro většinu dětí přirozený, se čtením o Querburech nenásilně prohlubuje. V některých kapitolách jsme se i od srdce zasmáli. Doporučuji!

lucie7680
21.11.2020

Kniha je výborná, každý večer jsme ji četli dětem (5 a 8 let) a netrpěllivě očekávali další vývoj. I menší dcerka všemu rozumněla a bylo hezké o různých situacích v knize následně diskutovat. Příběh je dobrodružný a úzce spjatý s přírodou, což jsme velmi ocenili. Autor knihu sám krásně ilustroval, takže se děti i poučili a sami inspirovali ke kresbám. Knihu vřele doporučujeme a přejeme hodně spokojených čtenářů.


Lzicenka
21.08.2020

Docela napínavá, dobře napsaná kniha, která nevtíravě podsouvá i podklady k přemýšlení.

Autor knihy

Michal Vlk
česká, 1985

Kniha Tajemství Querburů je v

Přečtených2x
Čtenářské výzvě1x
Chystám se číst1x
Chci si koupit1x