Tajemství proutěného košíku

Tajemství proutěného košíku https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/153857/bmid_tajemstvi-prouteneho-kosiku-153857.peg 4 305 55

Román pro děti napsala autorka podle stejnojmenného scénáře k televiznímu seriálu. A tak se malí televizní diváci mohou znovu, tentokrát jako čtenáři, sejít se svými oblíbenými hrdiny a znovu s nimi prožívat všechna dobrodružství, zážitky i významné a ne vždy lehké životní události.

zuzi1162
06.01.2015 4 z 5

Dětská klasika.

ritz
22.07.2014 5 z 5

Milovaná knížka mého dětství.

weberda
24.06.2014 5 z 5

Četly jsme spolu s dcerou před spaním a byla z této knížky nadšená. Já jsem se znovu vrátila do dětských let a připoměla si tento příběh.

Marčullkas
13.06.2014 5 z 5

Knížku jsem četla moc ráda, několikrát jsem se ke knížce v dětství vracela.
Zbožňovala jsem úžasnou atmosféru příběhu a voňavé louky. Je to milá knížka, která vás chytí a nepustí. :)

Lisbon
27.01.2014 4 z 5

Krásný příběh, který se odehrává v krásném prostředí, které by si každý člověk představoval jako ideální. Babička..., kamarádi... :-) Co víc si přát? Není to žádný adrenalin ani nic podobného, ale skvělá odpočinková knížka.

dark.ma93
04.10.2013 3 z 5

Taková oblíbená z prvního stupně zš. Docela jsem dětem to jejich dobrodružství záviděla.

Yanna0
14.09.2013 3 z 5

Oddychová kniha pro děti. Široká slovní zásoba a hezká myšlenka.

HDosoudilová
28.08.2013 3 z 5

Další z knih mého dětství...:-) Spíš teda pro holky taková prima oddechová četba :-)

Belatris
21.07.2013 4 z 5

Někdy v jedenácti letech jsem si to sbalila s sebou na prázdninovou cestu k prababičce a zafungovalo to náramně. Odpočinková četba, ideální pro čtení na půdě (z vlastní zkušenosti). Teď už se k tomu nemám touhu vracet, ale pro danou věkovou kategorii můžu doporučit.

Teraka
07.05.2013 4 z 5

Příjemná knížka pro děti, určitě vhodná i pro dnešní předčítání dětem před spaním.

Hooky
23.04.2013 5 z 5

Výborná kniha ze starších časů. I když není aktuální a současné čtenáře už tolik neláká, mně se líbila.

Renava
07.02.2012 5 z 5

Moja najzamilovanejšia detská kniha i tv-seriál, myslím že v tomto prípade kvalita filmu za knihou nezaostáva (samozrejme, trošku treba predýchavať ten socíkovský akcent, ktorým je poznačená). Výborné herecké výkony detí i dospelých... I po rokoch si seriál rada pozriem, aj slzu uroním a priznávam, že som ako malá slečna bola do Vláďu dllllho zamilovaná :-)

Robert Cambert
10.09.2011 1 z 5

Je mi to moc líto, ale teď ze mě promluví žák třetí třídy, co to musel číst povinně: kdyby to nebyla kniha, ale skutečný košík, tak bych ho asi rozšlapal!

WEIL
09.09.2011 3 z 5

Souhlas s GepardLady.
První, co mě cinkne, tak je silný cit autorky ke svým hrdinům, zjevný odraz i reality, neb těžko někdo napíše knihu tak, že co je v ní, tak nemá autor i v sobě.

Knize pomohl i seriál "Tajemství proutěného košíku", který dodnes stále reprízuje CT.

GepardLady
30.11.-0001 4 z 5

Tahle knížka byla očividně napsána s láskou k dětem. Že se v dětské duši vyzná, autorka dokládá na poměrně dobře prokreslené psychologii postav. Některé obrazy se sice zdají být poněkud nadsazené, Markéta Zinnerová ale tyto drobné nedostatky vynahrazuje "fejetonově" odlehčeným a trefným líčením a vtipnými hláškami hlavních hrdinů. Čtenář se tedy místy neubrání smíchu (občas ani dojetí).