Tajemství mého otce

Tajemství mého otce https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483627/bmid_tajemstvi-meho-otce-vnl-483627.jpg 4 74 27

Zatímco nad Evropou se stahují mračna druhé světové války, Marie se v Krakově pokouší najít matku, která před šestnácti lety záhadně zmizela. Zároveň se zamiluje do židovského mladíka, což je vzhledem k dané době velmi nebezpečné. Šok ze zvěrstev, která se začínají dít, ale rozhodně není tak velký jako pravda, kterou se dozví o vlastní matce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Secrets My Father Kept , 2021

japam
01.04.2022 5 z 5

Moc pěkná kniha. Nejraději bych četla dál a zjistila jak se jim vedlo i po odhalení otcova tajemství. Určitě doporučuji přečíst.

alexis818
06.03.2022 5 z 5

Brilantní,nemohu jinak,prostě naprosto skvělý Příběh,který mě stranu a dotkl se mého srdce.I pět hvězdiček je málo.

zuzana2599
26.02.2022 5 z 5

Příjemné knižní překvapení ! Ta knížka předčila všechna očekávání a hned po prvních stránkách mě příběh strhnul a pohltil až tak, že bych nejraději četla nonstop. Australská autorka Rachel Givney napsala tento příběh nesmírně poutavě a čtivě, již delší dobu mě knížka tak nepolapila do svých chapadel. Příběh dívky Marie a jejího otce lékaře Dominika se odehrává v Polsku, v roce 1939. Marie se zamiluje do židovského mladíka a její otec skrývá nějaké tajemství... Velmi překvapivé tajemství, nečekané, jen stěží pro mne uvěřitelné ! Inu, přečtěte si sami, tuto knihu ráda doporučím !!

zdehan
23.01.2022 5 z 5

Nádherná kniha ktera se čte sama a ten konec neuvěřitelný.

Bobina74
18.01.2022 5 z 5

Román mě velmi mile překvapil. Poutavé vyprávění, situované do raného období 2. světové války, vás zavede do polského Krakova. Poznejte mladou dívku Marii, která se kromě odhalování rodinné záhady potýká i s úzkoprsými předsudky a opomíjeným postavením žen ve společnosti. Poutavé čtení o lásce, starém tajemství i mezilidských vztazích vřele doporučuji! Více v recenzi od Kniha za knihou ;-).

Mišena08
06.01.2022 5 z 5

Opravdu moc pěkná. Krásné se četla a otcovo tajemství jsem opravdu neuhodla.

Danago
16.12.2021 5 z 5

Tak tento román mě velice překvapil a neskutečně potěšil. Očekávala jsem častou zápletku, kdy se katolická dívka zamiluje do židovského chlapce, a co všechno s toho v období začátku druhé světové války plyne. Ale dostala jsem naprosto skvěle vystavěný román, který nás zavede a zasvětí do složitého života žen v období začátku dvacátého století v Polsku, do prostředí lékařů, lékárníků , nemocnice, lékárny a Krakova v tomto předválečném období. Ale hlavně je zde vidět tehdejší pohled na ženy.
Otcovo tajemství je skvělé kniha , která jistě bude bavit hlavně ženy. A jsem si jistá , že tajemství, které otec ukrývá neodhalíte dřív než vám autorka dovolí. Přestože nápověd v příběhu bude dost.
Velice doporučuji.