Tajemství: Kniha vděčnosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Diář, krásně vypravený v imitaci kůže, s chlopní na magnetku, lacetkou a ražbou, obsahuje ke každému dni myšlenku vycházející ze zákona přitažlivosti a slova „Děkuji“ v nejrůznějších světových jazycích. Tím, že si do diáře každý den napíšete vše, zač můžete být vděční, vytvoříte konkrétní soubor myšlenek, který k vám přitáhne nekonečné bohatství. Kniha představuje mocný prostředek, jak transformovat svůj život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/235766/big_tajemstvi-kniha-vdecnosti-235766.jpg 3.7893
Žánr:
New Age, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

The Secret, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (165)

Kniha Tajemství: Kniha vděčnosti

StihOMam
22. ledna

Jednoduse, prehledne, nazorne a vystizne shrnuto podstatne. Bud s tim pracovat umite nebo ne. Oslovi vas nebo se vyznam poselstvi ukrytych mezi radky neodhali. Kniha je zpracovana velice dobre, tema pokryva sirokou skalu potencialnich odpovedi a dokaze byt skutecnym pruvodcem tem, kdo jsou v oboru nováčky. Pro ostatni je spise milym pripomenutim.

Elea
26.10.2022

Kniha určitě stojí za přečtení, i když stejné informace lze najít v řadě jiných - často starších - knih.


palka452
16.10.2022

Ano děkuji za vše

janulka1310
11.02.2022

Myslím, že jsem snad tohle ještě nikdy nenapsala, ale film se mi líbil více jak kniha. Je to ale asi pochopitelné, protože kniha je v podstatě "přepsaný" filmový scénář. To samozřejmě nemění nic na obsahu, který skrývá důležité poselství...

Lili
26.01.2022

Kdo má otevřenou mysl, pochopí. Kdo ne, těžko kdy.

„Jestliže to vidíte v mysli, budete to jednou i držet v rukou.“

brunette362
26.10.2021

Tajemství je princip, kterým se řídím už mnoho let a musím říct, že funguje! Každý by si měl knihu přečíst, ať už jakoukoli (vím, že jejich dílů je mnoho). Ovšem nezapoměňte mít otevřenou mysl k tomuto tématu.

Tebby
18.08.2021

Nejdříve jsem viděla film. Celá kniha se otáčí kolem jediné myšlenky. Pokud bych se měla znovu rozhodnout, tak si myslím, že je kniha poměrně ztrátou času, lepší je kouknut na film a jít dál. Pokud ale někdo se seberozvojem začíná, tak je to fajn a lehce pochopitelné. Jinak bych si ale spíš než Tajemství vybrala Jak si správně přát nebo Klíč k životu. 2*

Prince_of_book
05.06.2021

Knihu jsem poslouchal v audio verzi na Youtube.

Sem tam už jsme o principu "Zákona přitažlivosti" slyšel, nicméně nikdy jsem ho nezkoumal moc dopodrobna a tahle kniha mě určitě donutila se nad tím minimálně zamyslet.

Tahle kniha přináší spoustu různých myšlenek a příkladů jak Zákon přitažlivosti funguje, nebo jak ho pochopit a praktikovat a já určitě některé z nich, co mě zaujaly zkusím.

Kniha podle mě není úplně pro každého, spousta lidí v ní najde to "nakopnutí" jít něco dělat, či povzbuzení v tom, co dělají a někteří zase knihu úplně zatratí s tím, že je to "pí***ina", což určitě dokážu pochopit, protože u tchto typů knih se to prostě stává.

Mě audioverze neuvěřitelně bavila a myslím, že jsem ji neslyšel naposled.

Hodnotím 10/10

1 ...