Tajnosti

Tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159594/bmid_tajnosti-yK7-159594.png 4 329 77

T.A.J.N.O.S.T.I. série

Žádné soudy. Žádná omezení. Žádný stud. Ano, takhle to chodí ve spolku T.A.J.N.O.S.T.I., kde si ženy mohou splnit tajné fantazie a vybudovat ženské sebevědomí. Není to klub pro každého – jeho členky si samy vybírají další kandidátky, mezi těmi, které trpí nedostatkem láskyplné pozornosti a absencí sexu. Hlavní hrdinka tohoto žhavého románu, Cassie Robichaudová, je pětatřicetiletá vdova, již manžel ve všech ohledech zanedbával. Vstupem do spolku T.A.J.N.O.S.T.I. se Cassie obrátí život naruby – spolu s poznáním, jak nádherný může být sex jí do života vstupuje i láska. A tak Cassie může začít s Krokem prvním: Podrobení…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Secret , 2013

Jiřina18
15.09.2020 4 z 5

Byla to taková hezká nereálná pohádka. Četlo se docela dobře, ale konec mě dost sklamal

Artep071
10.08.2020 4 z 5

Četlo se to jedním dechem, po celou dobu jsem se culila jako idiot xi xi ... není to náročný příběh, tak až budete mích chuť na lehký příběh ...směle do to :)

Welinie
01.07.2020 4 z 5

Příjemná četba pro ženy na letní večery. Nečekejte žádný propracovaný příběh. Přeci jen je to erotický román, avšak jeho čtení bylo takove milé a nenásilné. Cassie zemře manžel, se kterým manželství nebylo úplně šťastné. Ona v pětatřiceti zůstává sama, bez lásky a sexu. Podaří se ji to v klubu T.A.J.N.O.S.T.I. najít? Viděla jsem, že ma čtení i pokračování, po kterém rada sáhnu.

verdulos7977
10.05.2020

Přečetla jsem ji na jeden nádech, za jeden večer... Celá kniha super, sen každé seny... Při každé stránce přišlo WOW nebo COŽE nebo KURNA...
Ale ten konec, neeee!! Další díl?? No po přečtení komentů se mi do něj vůbec nechce !!! :)

wendy944
02.05.2020 5 z 5

Fantastická jsem na 1000 procent spokojená doporučuji všem co chcete vypnout a relaxovat

hadenka
30.03.2020 3 z 5

Oddychové počtení na 2 večery,kniha se mi líbila,těším se na další díl.

Myška43
03.03.2020 4 z 5

Moc zajímavý příběh, konec jsem čekala jiný, o to je to zajímavější, přečtěte si i druhý díl!!!

Sova15
29.10.2019 2 z 5

Oddychová knížka, co se dobře četla. Je fajn, zvýšit ženě sebevědomí, i když dost nereálným způsobem. Ale proč alespoň v knize ne?

Melaanie
05.03.2019 5 z 5

Po dlouhé době jsem šáhla na knihu, o které jsem již dopředu věděla, že to bude fajn oddechovka. A měla jsem pravdu. U knihy jsem si odpočinula, žádné složité přemýšlení a pobavila jsem se u čtení. Nyní rozečítám druhý díl, u kterého mám stejná očekávání. Jednou za čas se hodí přečíst si něco, co není moc náročné :-)

Jirulka
28.02.2019 5 z 5

Mně se to líbilo, četlo se to samo. Jediné co se mi nelíbilo byl konec, čekala jsem happy end..

LenRan
12.02.2019 3 z 5

Příběh mile překvapil, je to sice v rovině....absolutně nereálné....ale to nevadí, pobavila jsem se u toho a proto jsem to četla. Jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo, jedna z mála knížek, která nekončí totálním happyendem, alespoň prozatím :)

Kukicka
27.01.2019 5 z 5

Nevěděla jsem co od knihy čekat, ale bylo to dobré, vážně dobré...

havrmoni
08.01.2019 5 z 5

Páni, to bylo fakt něco. Víc není třeba. Všechno, co bych k tomu řekla už tu bylo napsáno.

konicekbily
06.01.2019 4 z 5

Kniha dostane různá hodnocení, i písemná vyjádření čtenářek budou rozdílná. Je to příručka pro zralé ženy, jakým způsobem se dá nabýt ztracená sebejistota, i když poněkud nestandardním způsobem. Jemná erotika je asi lepší než "Padesát odstínů šedi".

Evitsa
09.12.2018 4 z 5

Konečně knížka,která je o sexu a není vulgární wawwwww,fakt moc hezky čtivě napsané se zajímavým koncem :-)
Co k tomu říct......???
Snad jen už najít nějakého dobrého sponzora,prostory a krásný mužský a můžeme začít ho ho ho :-)))))))))

Dela90
13.11.2018 5 z 5

U této knížky jsem byla mile překvapena. Bylo to pohodové čtení s originálním nápadem s fantaziemi. Jen ten konec, mě trošku zaskočil - ještě štěstí, že můžu začít ihned číst 2.díl. Za mě určitě pohodové čtení na pár večerů.

Luucieee
02.10.2018 5 z 5

Při čtení jsem párkrát zapomněla dýchat.. Velmi mě překvapilo, že se příběh nestaví na romantice a proto mě kniha tolik bavila. Mám pár erotických knížek, ale tahle je originální! Druhý díl připraven a jde se číst :)

Evka3814
17.08.2018 5 z 5

Jakože wauuuuw...super čtení,akorát ten konec byl jako fakt useklej. Ještě štěstí že je po ruce hned 2díl;) Každopádně super nápad,určitě bych se tomu také nebránila:)

RenátaKatolická
30.07.2018 5 z 5

Parádní kniha.Trochu mě překvapil konec druhého dílu,ten jsem opravdu nečekala,ale kéž by bylo více takových knih....četla se úplně sama :-)

Laughtubbe
11.05.2018 5 z 5

Páni ! To bylo něco. Prožívala jsem každý krok i změny společně s hlavní hrdinkou. Má u mě jisté sympatie. Není na škodu si to přečíst.

sex láska erotika romantika

L. Marie Adeline (p)