Tajnosti

Tajnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159594/bmid_tajnosti-yK7-159594.png 4 329 77

T.A.J.N.O.S.T.I. série

Žádné soudy. Žádná omezení. Žádný stud. Ano, takhle to chodí ve spolku T.A.J.N.O.S.T.I., kde si ženy mohou splnit tajné fantazie a vybudovat ženské sebevědomí. Není to klub pro každého – jeho členky si samy vybírají další kandidátky, mezi těmi, které trpí nedostatkem láskyplné pozornosti a absencí sexu. Hlavní hrdinka tohoto žhavého románu, Cassie Robichaudová, je pětatřicetiletá vdova, již manžel ve všech ohledech zanedbával. Vstupem do spolku T.A.J.N.O.S.T.I. se Cassie obrátí život naruby – spolu s poznáním, jak nádherný může být sex jí do života vstupuje i láska. A tak Cassie může začít s Krokem prvním: Podrobení…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Secret , 2013

Aneleh
18.02.2018 5 z 5

Čekala jsem knížku plnou sexu a bez větší hloubky, jak některé erotické knížky bývají, ale byla jsem příjemně překvapená. Zajímavý děj je docela i napínavý a nejde tu jen o splnění sexuálních fantazií, ale také o citový život a hledání sama sebe. Původně jsem si druhý díl nechtěla půjčovat, ale nyní jsem na pokračování i zvědavá.

LadyHip
14.02.2018 5 z 5

Četla jsem jedním dechem. Je pravda, že místy klouže po povrchu, nehledá žádnou velkou hloubku, ale i tak si zaslouží pozornost. Originální zápletka, spoustu zajímavých fantazií a velké plus za (alespoň pro mě) nečekaný konec.

Michnicka
12.02.2018

Velmi nápadité a milé čtení. Kniha se mi líbila a dopřála mi oddech od krváků a detektivek, které běžně čtu. Přečtena za chvilku a bavila mě.

south-west
14.12.2017 5 z 5

Kniha se mi opravdu líbila, už jen ta myšlenka byla velmi vzrušující. Přesto mě dost mrzí, že autorka nevyužila potenciál, který kniha má. Myslím si, že mohla být mnohem více propracovaná. Vše bylo velice rychlé a vcelku i povrchové, např. si mohla pohrát s proměnami nálad a pocitů, které Cassie cítila vůči okolnostem, sobě i ostatním, v dobách kdy nic nevěděla, pak když se děly ty všechny fantazie, stejně tak i doby, kdy jen s napětím čekala, kdy a zda se něco stane.

Kopejda01
13.11.2017

Knihu jsem četla jedním dechem. Naprosto předčila mé očekávání!:)

Nunynka
30.10.2017 4 z 5

Po knize jsem sáhla v levných knihách a koupila jsem si ji pro oddych od detektivek, které převážně čtu. A musím říct, že účel splnila. Žádné přehnané očekávání jsem neměla a proto se mi příběh líbil a měla jsem knihu i docela rychle přečtenou.

Cifi
17.09.2017 4 z 5

Knížka je úžasná,sexy a inspirující. Bavila mě a moc

Hanulka25
17.07.2017 2 z 5

Knížku jsem přečetla, ale žádné velké nadšení.

elisa194
10.07.2017 2 z 5

Hodně slabá kniha, děj průměr, cetla jsem lepší knihy s touto tematikou. Konec jsem čekala jiný, koupila jsem si i druhý díl a asi ho ani nebudu číst.

kacka8040
09.07.2017 4 z 5

Byla to krásná kniha,zrovna jsem dočetla druhý díl a chtěla bych i třetí ale bohužel všude píšou ze další překlad nebude,což mě docela mrzí.jsou to krásné knihy a krásný příběh

ivzu77
23.02.2017 4 z 5

Lechtivý erotický román pro ženy. Každá se jistě zasní nad nějakou tou svou fantasií, každá žena má představy a touhy. V knize se mi líbil nápad, jak z ušmudlaného káčátka vyrostla za pomoci druhých Odvážná a sebejistá žena.
Já mám co závidět.

bartep
06.01.2017 5 z 5

Moc se mi libila a četla se dobře

Luciasek31
26.10.2016 4 z 5

Hezká odpočinková kniha pro ženy. Občas je potřeba, aby vám pomohl někdo se probudit.

jaja1989
19.10.2016 4 z 5

Já jsem sice nečetla 50 odstínu šedi, ale jestli je to stejne jako tahle kniha tak asi zacnu pac je uzasna.Byla to super knizka, nektere věci třeba i vyzkousim z ni

Baraliska
29.08.2016 5 z 5

Moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc, moc a moc hezká knížka.

Mellisek
20.08.2016 3 z 5

Tak abych byla presna,kniha napad originalni.. Ale na me to nezapusobilo. Ok prvni dil jeste byl tak nejak ok,ale druhej? To budu psat k druhe knize.. Ale ok pribeh predvidatelny bylo jany ze s hrdinou skonci v pelechu. Ano bylo tam moc promnenych ale za me uz nikdy vic.

Sekanina
29.05.2016 5 z 5

díky Igorkovi za dobrý tip.

Phewell
05.04.2016 3 z 5

Jak už psala Jitka7, hvězdičky dávám za to, že mě kniha bavila, věnuje se ženě a jejím snům a touhám. Oddechovka, určitě se k ní někdy zase vrátím

Barus23
21.10.2015 2 z 5

Já nevím proč, ale pokaždé po přečtení cca 50 stránek ji odložím a později se mi k ní už nechce. Stalo se mi to třikrát. Uvidíme, jestli ji někdy vůbec dočtu.....

jitka7
23.05.2015 5 z 5

Dávám plný počet hvězdiček. Né že by to bylo veledílo. Ale konečně kniha, která se věnuje jen ženě. Věnuje se ženě, aby získala sebedůvěru, rozkvetla a připadala si krásná a žádostivá. Super námět, hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická. No která žena by nechtěla něco podobného zažít. Ruku na srdce :)

sex láska erotika romantika

L. Marie Adeline (p)