Ve službách Meče

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sbírka šesti různě dlouhých povídek a novel ze světa Honor Harringtonové od pěti autorů. Jane Lindskoldová vypráví příběh mantichorského prince a mimořádné graysonské ženy jménem Judith, oběti masadské brutality, která se pustila do zoufalého boje proti obrovské přesile, aby zajistila svobodu svým sestrám. Timothy Zahn nás zavede na palubu těžkého křižníku HMS Neohrožený, který pátrá po tajné zbrani nepřátel (a div že se sám nestane její obětí), zatímco John Ring nás ve svých povídkách zavede nejprve na palubu poněkud netypické graysonské lodi a pak na planetu Praha, kde se rozhodnou strávit svoje volno dva příslušníci mantichorské námořní pěchoty. Eric Flint nás zase seznámí s ambiciózním mladým důstojníkem, který se ocitne po pádu Oscara Saint-Justa v pravý čas na pravém místě, aby uplatnil svůj vliv v celém sektoru – jestli se mu podaří zůstat dost dlouho naživu. A konečně David Weber přichází s příběhem první graysonské kadetky na její první plavbě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/8915/ve-sluzbach-mece-8915.jpg 4.642
Série:

Světy Honor Harringtonové 4.


Žánr:
Literatura světová, Povídky, Sci-fi

Vydáno: , Polaris
Originální název:

The Service of the Sword, 2003


více info...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Ve službách Meče

Luigi1
03.09.2020

Povídky pěkné,čímdál lepší.

lampernaqui
08.08.2016

Další skvělá kniha povídek. Poslední dvě nejlepší a u některých jsem si musel dlouho zvykat na odlehčenější ráz (Ringo). Ale jinak povídkové sbírky jsou nyní mnohem lepší, příběhy kvalitnější a historky ze světa stromových koček úplně zmizely, což je fajn, protože z nich bylo vytěženo maximum.


ikshorm
24.06.2015

Co povídka, to perla.

Ládja
22.08.2014

Přidávám se k ostatním se souhlasem, že se jedná o nejlepší povídkovou sbírku ze světa Davida Webera. Člověk se dokonce i zasměje. Mohu jen doporučit.

lanusinka
23.04.2014

Mohu jen souhlasit, nejlepší z povídkových sbírek ze světa Honor Harringtonové... Ani jedna slabá...

Eigis
16.02.2014

Velice povedené dílko.

vic11
24.08.2011

Asi nejlepší sbírka povídek v sérii, nejvíce se mi líbili poslední dvě. Victor ukázal svou sílu a genialitu!