Svastika a Pentagon

Krásné dívky, Krym, moře, kokain, halucinogenní nápoje, svobodná láska v tajné sektě na opuštěném skalisku, vraždy a hrůzné předtuchy zarámované magickými geometrickými tvary svastiky a pentagonu, záhadně hororové syžety a jejich elegantní řešení - a všudypřítomný pocit, že si autor ze čtenáře nonšalantně a mimořádně rafinovaně dělá dobrý den....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116219/svastika-a-pentagon-V29-116219.jpg 3.423
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Argo

Svastika i Pentagon, 2006

Kniha Svastika a Pentagon

Haloon
05.02.2020

Mimořádně zvláštní kniha s hlubokým nádechem mysticismu. Četně se opakující symboly svastiky a pentagramu, často bijí do očí svými protiklady.
Často jsem se ztrácel při hledání smyslu výkladu a vyprávění, kde se děj až neuvěřitelně rychle mění jako příliv a odliv, který čtenář neočekává.

KapitánSmrt
06.11.2019

Současné Rusko a jeho rozpory plus dva detektivní příběhy s nádechem tajemna? Proč ne. Bohužel rozuzlení obou případů je celkem fádní a uspokojení z jejich vyřešení vyzní do ztracena.

JointlieKat94
19.08.2019

Zajímavé. Víc se mi líbil asi druhý příběh, ve kterém bylo nečekané rozuzlení.
Kniha je čtivá, nemohla jsem se odtrhnout, stránky i čas utíkaly, ale stále mi v tom něco chybělo. :)

Líbilo se mi.

xelzax
07.08.2017

Mystické povídky, které mají nádech tajemna a potenciál, který bohužel zůstal nevyužit. Autor má zajímavý, čtivý styl, ale bohužel fantazii už tak dobrou nemá.

beanstk
06.09.2013

Dvě zajímavé mystické povídky ze současného Krymu, kdy kriminalista v důchodu řeší úmrtí i zmizení, do kterých jsou zapleteny symboly svastiky a pentagonu.