Sv. Jan Pavel II. - Poutník naděje - Podrobná biografie - Odkaz, na který nesmíme zapomenout https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493732/bmid_sv-jan-pavel-ii-poutnik-nadeje-tM7-493732.jpg 5 1 1

Podrobný popis života Karola Józefa Wojtyly, pozdějšího papeže Jana Pavla II. Jan Pavel II. patřil k výrazným postavám 20. století. Sehrál významnou roli v politice, přispěl k pádu komunistických režimů ve střední a východní Evropě. Přestože vyšel z konzervativního polského katolicismu, dokázal překovávat bariéry uvnitř církve i mimo ni. Jeho pontifikát byl třetí nejdelší v historii církve. V roce 2011 byl prohlášen za blahoslaveného a byl církví zapsán do seznamu svatých. Přeloženo ze slovenského vydání zpracovaného na základě polského projektu. Terminologický slovník. Obsahuje rejstřík.... celý text

Duchovní literatura Náboženství Biografie a memoáry
Vydáno: , Tarsago (ČR)

Ján Pavol II. - Pútnik nádeje , 2012

Shardlake
14.08.2022 5 z 5

Úchvatná publikace popisující detaily ze života papeže Jana Pavla II. Za mne klidně deset hvězdiček.

životopisy, biografie papežové Jan Pavel II., papež, 1920-2005 papežství

Kniha Sv. Jan Pavel II. - Poutník naděje - Podrobná biografie - Odkaz, na který nesmíme zapomenout je v