Střízlivě, většinou vesele

Střízlivě, většinou vesele https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366666/mid_strizlive-vetsinou-vesele-WIk-366666.jpg 4 10 2

Kdysi se mě jedna novinářka zeptala, proč mluvím o bývalých pacientech jako o střízlivých přátelích. Důvod je prostý, protože mi jako přátelé připadají. Přátelství nebo spřízněnost cítím i vůči lidem, s nimiž jsem se setkal jen letmo nebo o kterých jsem slyšel. Mými přáteli se, vážení čtenáři, můžete prostřednictvím této knihy stát i vy. Kniha, kterou držíte v rukou, není učebnice, ale kamarád. Můžete ji otevřít na kterémkoli místě, kousek si přečíst, a pak se věnovat něčemu jinému. Můžete při její četbě třeba pít čaj, poslouchat hudbu nebo se vesele kodrcat v hromadné dopravě. Vlastně s pitím čaje raději opatrně, kdybyste se začali smát, mohli byste se pobryndat. A ne že bych zde popisoval jen veselé věci, ty ale převažují.... celý text

madem
09.12.2022 2 z 5

Rádoby vtipné historky o abstinujících přátelích. Občas vtipné, občas úplně mimo. Někdy jsem už přemýšlela o panu Nešporovi a duševním zdraví.
Pravdou je, že bych nechtěla být takto léčena, takže raději nepít.

Monika1717
03.08.2020

Knihu jsem si koupila jen tak. V televizi jsem viděla pana Nešpora v nějakém pořadu. Knihu jsem otevřela mnohokrát a vždy jsem si kousek přečetla. I když zdaleka nejsem abstinent, nikdy jsem si při jejím čtení víno nenalila.