Kudy do pohody

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Kniha je čtivá, praktická a čtenáři v ní najdou snadno použitelné návody. Textem je provází pan Zkoumal. Jak napovídá jméno, je to člověk zvídavý a nesnáší fráze. Autorovi nedovolí, aby z této knihy udělal seznam. Chce všechno jasně, srozumitelně a důkladně vysvětlit. K jeho silným stránkám patří smysl pro humor, někdy i ironie. Má rád příběhy a příklady. Jeho první věta adresovaná autorovi zní: „Hele, ty jeden autore, nejdříve mi vysvětli, proč bych se měl uklidňovat!“ Pan Zkoumale i vážení čtenáři, klid je více než nepřítomnost stresu. Vnitřní mír je tajemná zahrada, ve které se daří tělesnému zdraví, dobrým nápadům a příjemným duševním stavům, jako je pohoda, veselost nebo spokojenost. Kniha je rozdělena do následujících částí: mír těla, mír mysli, mír srdce a mír a střízlivost. V přílohách najdou čtenáři shrnutí a přehledy, které usnadní využití knihy v každodenním životě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291364/kudy-do-pohody-D86-291364.png 4.132
Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Portál

Kniha Kudy do pohody

Shinju
28.11.2019

Velmi příjemné čtení.

renataab
01.08.2019

Milá, pohodová kniha - stejně jako její autor. V dnešní době by si ji měla přečíst většina lidstva. Kniha přibližuje závažné a odborné věci laikovi. Díky za to. Odborných knih a učebnic je na trhu dost, je fajn, že i čeští lékaři se tohle uvědomují.

Veve131
30.03.2019

Moc pěkně napsané. Už název napovídá o čem kniha je. Pohoda a úsměv :-)

08.09.2018

Úsměv, a pohoda. Příběhy s radami, meditačními technikami. Lišácký úsměv. :D, je fajn.

Zdeňula
01.09.2018

Kniha mě moc nezaujala.

michaela2338
27.07.2018

Skvělá knížka. Má spoustu praktických a užitečných rad. Člověk se při jejím čtení bezděčně usmívá, takže má i terapeutický účinek.

ZiPur
25.02.2018

Vtipná kniha, která si drží nadhled, věci nezjednodušuje, ale ani je nečiní nemožnými. Obsahuje řadu praktický rad a tipů, jak bojovat sám se sebou a dostat se do pohody.

Jonna
25.07.2017

Zpočátku mi v knize vadily ustavičné odkazy na AA (Anonymní alkoholici), ale pak jsem si zvykla a AA vydýchala :-) Přesně jak autor doporučuje. kniha je návodná, laskavá a už jenom její přečtení pomáhá. Doporučuji.

Jak získávati přátele a působiti na lidi
Jak získávati přátele a působiti na lidi