Střípky z ložnic

Střípky z ložnic https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4682/bmid_stripky-z-loznic-0Ei-4682.jpg 4 326 57

Ve Střípkách z ložnic se dočtete, jak se mění vztah, když se z manželkých ložnic namísto milostných vzdechů začně ozývat dětský pláč.

trdlo1
19.11.2014 5 z 5

Pěkné počteníčko. Knížka pobaví, potěší. Opravdu ze života:-)

R.E.M.
31.10.2014 3 z 5

Příjemně ironická kniha se sarkastickým humorem, i nadhledem. O něco méně negativní než jiná díla Simony Monyové, pořád ale se střípky znechucení, smutku nebo i zoufalství, střepy stereotypu a bezútěšnosti (jak výstižně nazvala tento pocit sama autorka), postavy snesitelné.

Patamata
14.05.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka. Pobavila mne a občas jsem i předčítala doma :)

Alca007
19.04.2014 4 z 5

nenáročná, milá, vtipná jako většina děl od Monyové

Veinti-tres
19.01.2014 4 z 5

Nebudu se tajit tím, že jsem si v některých momentech ztrácela, ale rychle jsem se našla :-) Několikrát jsem se i upřímně zasmála. Jakožto bezdětná věřím, že to takto u žen opravdu je :-) zatím nejlepší kniha od paní Simony.

mariva
14.12.2013 5 z 5

Pobavila jsem se a vtipné bylo i spojení dvou knih do jedné a odkazy na spisovatelku Monyovou s vlastním hodnocením jejích knih. Jen mě trochu zmátlo, že původně Ondřej našel u manželky knihu Utrhnout se ze řetězu a potom sháněl a četl Střípky z ložnic. Ale bylo to zábavné, jen si moc nedovedu představit muže, který čte podobnou knihu a ještě si z toho vezme ponaučení pro sebe.

Miila
08.12.2013 4 z 5

Faaakt jsem se bavila a vuuubec mi to nepripominalo, jak to vypada u nas doma :-))))))) :-P Skoda, ze pritel necte. :-))) Doporucuju jako oddechovku, jak se rika, nejste v tom sama :-)

Michaela91
07.10.2013 4 z 5

Kniha byla zábavná a moc dobře se četla, jen je škoda, že nevím jak to dopadlo se světlanou a Ondřejem, takové nedokončené...

Poutnice
02.10.2013 4 z 5

tenhle příběh se mi líbil nejvíc - možná škoda (i když i to má svoje kouzlo), že není dovyprávěný zbytek té čtené knihy, ale skvělý bylo, jak šel manžel do sebe, jak pochopil, že je vlastně chyba v jeho přístupu a pokud se jen maličko změní, bude vše, jak má být :)

Mishka18
17.06.2013

Pěká kniha,zaujala mne.

Kůstka
21.04.2013 4 z 5

Zajímavé, přečíst vlastně 2 knihy v 1. A zajímavé, když se chlap snaží pochopit myšlení svojí manželky přes román pro ženy. To chce obdiv, protože někteří egoisté by se ani neobtěžovali knížku sehnat a koupit, taková blbost by je přece nikdy ani nenapadla, číst román pro ženy, natož snad vůbec začít číst a něco si z ní odnést, nemluvím už o tom, že se díky ní snaží zachránit své manželství.

evasamankova
28.02.2013 4 z 5

Výborný příběh, ve kterém se nalezne asi téměř každá žena/matka. Místy i dost humorné. Muži by ji měli mít jako povinnou četbu-))

Citalka
18.10.2012 5 z 5

Tak ta je opravdu ze života:-)

l.ennca
12.10.2012

Jako odpočinková kniha dobrá, ale podruhé ji už číst nehodlám.

LibraryGirl
08.04.2012 4 z 5

Moje první knížka od Monyové a líbila se. Bavila jsem se. Chystám se na další.

jasmína
12.02.2012 2 z 5

Jedna z méně pro mě oblíbených knih Simony Monyové..

WEIL
13.08.2011

Název navozuje něco, co by mělo každého přitahovat. ale dítě mění vše, a muž jde na druhou kolej, dítě u ženy na první. A to prověřuje vztahy.

Simona Monyová (p)
česká, 1967 - 2011
2011  76%Srdceboly
2003  82%Tchyně a uzený...
2006  76%Sebemilenec
2005  81%Krotitelka snů