Okouzlení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román Okouzlení nás opět zavádí do doby vlády Jindřicha I. mezi lid Sporné země, kde žijí na svém rozsáhlém panství bratři Maxwellové. Protože starší Duncan se již oženil s glendruidskou dívkou Amber, musí odmítnout ruku krásné, ale záhadné Ariane. Aby si bratři odmítnutím nepohněvali krále, zastoupí Duncana mladší sourozenec Simon. Simon je zklamaný v lásce a tvrdí, že se už nikdy nezamiluje, poté, co ho ve Svaté zemi podvedla jeho láska Marie. Chce pouze pomoci bratrovi a zajistit Arianiným věnem blaho svých poddaných. Ariane má už ovšem také svůj životní příběh, a osud se s ní nijak nemazlil. Ještě v Normandii ji brutálně znásilnil lord Geoffrey, nejlepší přítel jejího otce. Protože se dívka domnívá, že ztratila jak cenu, tak čest. chce raději zemřít. Provokuje proto o svatební noci Simona, aby ji zabil: dala by přednost smrti, než aby odhalil pravdu. Simona však právě tehdy začne jeho záhadná manželka zajímat. Brzy pozná, že ho Ariane ve skutečnosti miluje, neboť sama riskuje život, aby zachránila jeho. Situace se však kriticky zkomplikuje, když do Tvrze Kamenného kruhu, kde novomanželé žijí, nečekaně a nezván přijede lord Geoffrey....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46073/okouzleni-46073.jpg 3.947
Série

Středověk 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Enchanted, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Okouzlení

Přidat komentář
havrmoni
24.11.2016

Další hezká pověst o čarodějkách a o síle lásky. Celá série se mi líbila. Zaujal mě Eric,o něm bych si ráda přečetla příběh.

modranka
22.01.2013

Hneď na úvod poznámka: nečítajte túto časť ak ste neprečítali prvé dve. Nerozumeli by ste jej. Všetky tri príbehy na seba bezprostredne nadväzujú. Príbeh patrí jednoznačne k fantasy. Druidi, čarodejky (i keď v preklade je použité slovo čarodejnica), láska, boje, to všetko je obsiahnuté v tejto trilógii.


Lena565
27.06.2012

zajímavý příběh, velmi čtivé :-)