Neúprosná hlbočina

Keď si nehoda vyžiada život pracovníka na ropnej plošine, vyšetrovatelia pobrežnej stráže Rissi Dawsonová a Mason Rogers letia na miesto udalosti šesťdesiatjeden kilometrov od pobrežia. Napätie na palube plošiny sa stupňuje a smrť číha na každého. Environmentálni aktivisti sa vyhrážajú, že urobia všetko preto, aby zabránili tomuto „moru životného prostredia“ pokračovať v práci. Medzitým na palube kolujú zvesti o nehode a kliatbe číhajúcej v hlbočine pod nimi. Z montážnych záznamov vyplýva, že k úmrtiu nedošlo náhodou. Čo ak toho muža zabil niekto z aktivistov, alebo, čo je ešte desivejšie, člen jeho vlastnej posádky? Rissi a Mason musia vypočuť viacero podozrivých osôb a zároveň si vyjasniť vlastnú strastiplnú minulosť a vzájomné puto, ktoré ich spája. Vo chvíli, keď sa už zdá, že prípad odhalia, dostávajú zlú správu: ich smerom sa ženie tropická búrka. Zostávajú sami, odrezaní od akejkoľvek pomoci – presne tam, kde ich vrah chce mať....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455078/big_neuprosna-hlbocina-XKT-455078.jpg 3.97

Strážcovia pobrežia 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , i527.net

The Crushing Depths

Kniha Neúprosná hlbočina

ivana7717
26.12.2021

Kriminálny, ľahký, romantický príbeh, ktorý sa čítal veľmi dobre. Udalosti v knihe majú rýchly spád, nechýba napätie, akčnosť a romantika. Autorka píše s ľahkosťou a knihy od nej sa veľmi dobre čítajú.

pip11
04.03.2021

Povedené a napínavé pokračování o agentech CGIS, v pracovní i soukromé oblasti, které se v příběhu hezky prolínají. Je to hodně podobné TV seriálům, jako třeba mému oblíbenému NCIS. Dobře jsem se bavila, tento příběh mi přišel ještě lepší než první díl.