Svůdce

Svůdce https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20107/bmid_svudce-aPM-20107.jpg 4 95 8

Strážci meče série

Vikomt Thorne patří k nejžádanější partií v celé Anglii, ale protože miluje divoký způsob života, je rozhodnut nevstoupit do manželství. Jeho otec ovšem touží po dědici rodového titulu a jmění, a tak na Thorna naléhá, aby se oženil a zplodil syna. Thorne je už z otcových machinací znechucen, a proto požádá o spolupráci krásnou Dianu Sheridanovou – budou předstírat, že jsou zasnoubeni. Diana se kdysi zamilovala do nesprávného muže, který ji zklamal a navíc společensky znemožnil. Z rodinných důvodů se rozhodne Thornovu nabídku přijmout, ale to ještě netuší, že tím vyvolá další skandál, který ji může společensky úplně pohřbít. Thorne jí podá pomocnou ruku a nabídne manželství, ale Diana odmítá, protože nechce uzavřít sňatek z rozumu s proslulým svůdcem…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Lord of seduction , 2004

petraj30
13.04.2020 3 z 5

Krásná knížka, jen mi to opět připadalo, jako bych tu knihu již četla. Nicole Jordan má krásné knihy, ale po přečtení většího množství vám začnou splývat. Sice jsou to krásné a nápadité příběhy, jen jsou si téměř všechny strašně podobné, ale jsem moc ráda, že se můžu něčím odreagovat:-)

rosalindaaa
26.05.2019 5 z 5

Hezké , ale čekala jsem že se tam objeví i postavy z prvního dílu :(

Terisek99
31.08.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Přečetla jsem ji jediným dechem. Doporučuji si přečíst.

miruska1
07.02.2018 4 z 5

rozhodne to bola lepšia časť ako ta prva. I erotiky a zbytočneho premyšľania hlavnych hrdinou o sebe tam bolo menej - ale pre mňa by sa to mohlo ešte trochu obmedziť.

Da7nd1
03.02.2017

Jeden z nejlepších dílů této série. Moc se mi kniha líbila a často se k ní vracím. Jen jsem se nikde nedozvěděla, jestli Diana s Thornem také zplodili syna. dávám 5 hvězdiček i když by to chtělo pokračování

havrmoni
22.04.2016 4 z 5

Začátek a konec je zajímavý a napínavý. Hrdinové nejsou špatní,ale o strážcích se jen mluví a celou knihu jen sledují podezřelé. Vlastně je to v podstatě opět o tom,jak zkostnatělá, povrchní, vyšší společnost někoho odsoudila za ,,skandál",v tomto případě Dianu a po letech se všichni snaží,aby jí společnost přijala. Pak jí zase pomluvili,urovnali to a pak zase skandálek až jsem to přestala počítat. K tomu on jí chce ona odmítá pak konečně svolí,ale nechce si ho vzít,protože ona přeci ví,že jí nemiluje. Navíc chce konečně být svobodná a je umělkyně. Vím, ženy to měli těžké,ale někdy mám pocit,že některé autorky zbytečně hrotí jejich pocity a mýšlenky. Vždyť se správným partnerem můžou mít větší volnost i možnosti a to si uvědomí každá v každé době. Jako romantická oddechovka dobrý,ale mohlo být víc akcí , jiná místa a více o strážcích než o přijímání ve společnosti.

moudivlacek
16.04.2016 4 z 5

Líbili se mi zatím oba díly, tady je více napětí a řekla bych, že i více erotiky, ale také více o činnosti Strážců. Jsem zvědavá na osudy dalšího Strážce.

ptavichripkaa
29.10.2015 5 z 5

Tato kniha je mnohem lepší než předchozí z této série. Napínavá, děj se zbytečně netáhne a na konci happyend, co víc si přát.

romance historické romance

Nicole Jordan