Strach z opuštění

Strach z opuštění https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384345/bmid_strach-z-opusteni-RM5-384345.jpg 5 21 4

Tato jedinečná kniha poskytuje krok za krokem detailní návod a praktická cvičení, jak strach eliminovat, jak uzdravit staré bolesti, stávající problematické vztahy, vytvořit harmonický partnerský vztah, ale i jak přistupovat k člověku, který strachem trpí. Je určena lidem, kteří strach prožívají, jejich partnerům, rodině a známým. Kniha ale strach také přesahuje, proto může být cenným nástrojem i pro všechny, kteří se zajímají o vztahy a jejich podstatu, pochopení a poznání sebe i druhých. V neposlední řadě se zaměřuje také na vzácný a jedinečný vztah mezi rodiči a dětmi a na pomoc rodičům, kteří v sobě dosud nosí strach a nezpracovanou bolest, aby se leckdy mnohogenerační zátěž nepřenášela také na jejich vlastní děti.... celý text

Přidat komentář

VNI
18.10.2023 5 z 5

Velice poutavá a prospěšná kniha. Dívá se na trauma zase trochu jinak. Kdo si sáhne do duše a chce ze svými démony něco dělat. Tak tady je cesta.

kaceen
21.08.2022 5 z 5

Skvěle vystižená podstata vlivů traumat na osobní vztahy. Příklady z praxe pomáhají čtenáři problematiku lépe uchopit a integrovat.


kneslova
22.08.2020 5 z 5

Precizně popsané příznaky, průběh, příčiny a možnosti nápravy situace

LordSnape
30.06.2019 5 z 5

Tahle kniha je prostě skvělá. Hodně mi pomohla se srovnat a dala mi i takový ten odstup od všeho. Třeba, že nemusím na všem tolik lpět a když mě má opravdu někdo rád, neopustí mě při první náznaku problému, když spolu budeme otevřeně mluvit. Dalo by se říct, že jsem po ní sáhl v ideální době, kdy jsem vážně procházel dost panickým obdobím plném nejistoty. Určitě je na toto téma napsáno dost knih, ale tuhle bych rád vypíchnul ještě z jednoho důvodu. A to, že se autorka nebojí vytáhnout v pozdějších kapitolách i jisté esoterní prvky a malinko je šroubovat na psychologii. Tyto dva obory mají totiž více společného, než si lidé myslí. Původně jsem si chtěl přečíst Strach z opuštění, abych věděl kdo je Veronika Neumannová, když se k ní chci objednat na konzultaci, ale nakonec mi s problémy a palčivými otázkami pomohla už jen samotná kniha, což jsem bral jako znamení toho, že na osobní setkání dojde spíše až někdy v budoucnu nebo vůbec.

Štítky knihy

psychologie strach rozvoj osobnosti, osobní rozvoj mezilidské vztahy

Autorovy další knížky

2017  93%Strach z opuštění
2020  98%Konec utrpení v rodinách a vztazích

Kniha Strach z opuštění je v

Právě čtených6x
Přečtených28x
Čtenářské výzvě1x
Doporučených3x
Knihotéce6x
Chystám se číst40x
Chci si koupit14x