Smrtící čtyřhra

Smrtící čtyřhra https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50879/smrtici-ctyrhra-nanc-50879.gif 4 14 2

Jméno hry je vražda Nancy a její přítelkyně George a Bess přiležěly do Washingtonu, aby sledovaly šampionát nejlepších tenisových hráček světa. Když se ale Nancy zaplete do podivného případu záměny totožnosti, začne být půda horká i mimo hřiště. Nancy je nápadně podobná slibné tenisové hvězdě ze San Carlosu Tereze Montenegrové. Pak je Terezin přítel unesen a po něm má zřejmě přijít na řadu Tereza! V posledním zoufalém pokusu přelstít najaté vrahy si Nancy a Tereza vymění místo. Nancy jde na kurt, aby sehrála smrtící čtyřhru, zatímco z tribuny ji sleduje nelítostný vrah.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Deadly Doubles , 1987

vlkove
19.03.2016 3 z 5

Nápad zajímaví ale celkově mi to přišlo překombinované. Tento díl, zatím hodnotím jako nejslabší ze série. Ale i přesto jsem se moc ráda vrátila do světa Nancy Drew.
Moc ráda si přečtu další díly série. :)

Carneol
21.03.2013 5 z 5

Smrtící čtyřhra byla první z příběhů Nancy Drew, která se mi kdysi v době letních prázdnin jako malé žábě dostala do ruky. Byla z toho láska na první začtení.