Tajemství zabíjí

Tajemství zabíjí https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/103922/stopy-zlocinu-tajems-103922.jpg 4 23 6

Nancy Drewová přichází na střední školu, aby řešila běžný případ. Setkává se však s vraždou. Nikdo není schopen dopadnout záhadného zloděje, který řádí na bedfordské střední škole. Nancy se vydává za novou studentku a snaží se přijít záhadě na kloub. Když se seznámí s Darylem Grayem, okouzlujícím modrookým studentem nejvyššího ročníku, domnívá se, že její nový případ přinese s sebou mnoho příjemného. Je však na hlubokém omylu. V Bedfordu se dějí záhadné věci. Vážnost nebezpečí si Nancy uvědomí při vyjížďce s Darylem, když její auto náhle exploduje. Seznam podezřelých je dlouhý. Nancy je si však téměř jistá, že ví, kdo je pachatelem krádeží. Až do chvíle, kdy je její hlavní kandidát nalezen mrtvý před videolaboratoří. Do hry vstupuje vrah. A Nancy je jeho dalším terčem. Z anglického originálu „Secrets Can Kill“, vydaného nakladatelstvím Pocket Books, New York 1986, přeložila Marcela Mádrová. Obálku navrhl Oldřich Pošmurný, grafickou úpravu a sazbu zhotovil KURS 99. Vydalo Studium dobré nálady - nakladatelství Kredit v edici Buldok. 1. vydání.... celý text

kate9326
11.02.2022 4 z 5

Trochu už "out off time "detektivka", pro fans Wattpadu podobně nekompliikovaně čitelná, kratší kapitoly, poněkud archaicky znějící reálie /ne, tehdy fakt nebyly i-phony, ani tablety, leda pc ala bedna/...:-))..//..
Pro někoho je to "strašidelný" možná už tímhle aspektem. Třeba by se už tedy dalo zařadit do kategorie "historická detektivka", ale příběh může zaujmout.

Kontryhelka
05.12.2020 5 z 5

Úžasně čtivá a prima detektivka pro mládež. Za mě oddychové čtení .

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Detektivka pro mládež. Čtivé, četla jsem jako náctiletá holka a moc se mi líbila.

Natiška
26.11.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila.Někdy jsem se trochu ztrácela v převratech ale jinak moc pěkná.

Dormar
20.07.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila

vlkove
01.09.2013 4 z 5

Napínavá série plná zvratů, moc pěkná knížka jestli čtete detektivky, tak vřele doporučuji.