Dům smrti

Dům smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21959/dum-smrti-21959.jpg 3 42 4

Stopy hrůzy - Ulice strachu série

Stopy hrůzy 97, ze série Ulice strachu. Amy přijíždí ke své příbuzné Angelice Fearové, o níž kolují pověsti, že má děsivou a temnou moc. Zpočátku se zdá, že jsou to jen pomluvy a že si Amy s tetou a jejími dětmi bude rozumět. Ale pak prostřednictvím tarotových karet zjistí, že i ona sama je nadána zvláštními schopnostmi, že může vládnout magickými silami. Nechce toho využívat k páchání zla, jak ji navádí Angelica, zvlášť, když je svědkem kruté smrti mnoha blízkých lidí. Ještě, že se může spolehnout na přátelství s Davidem Hathawayem ze sousedního domu. Angelica zuří, Amy se jí nechce podřídit, a tak v plamenech a kouři přichází smrt i pro ni…... celý text

Literatura světová Horory Pro děti a mládež
Vydáno: , Signet

House of Whispers , 1996

Martin82
25.05.2023 4 z 5

Upřímně po přečtení 97 dílů serie SH zjištuju, že příběhy s dějem v minulosti mají temnější nádech a nejsou tak kýčovité. Na R.L. Stine trošku horší - nudnější příběh, celkově v SH lepší průměr, 3 a půl hvězdy - 70%

Viviana-Mori
14.03.2022 4 z 5

Ze série Stopy hrůzy býval toto jeden z mých nejoblíbenějších dílů. :) To byly časy, kdy mi to máma kupovala do vlaku a já půlku přečetla pomalu za cestu... :) Už je to opravdu hodně dávno, ale tuto knihu, stejně jako některých pár dalších si dodnes pamatuji. :)

Kontryhelka
02.12.2020 5 z 5

Opět starý dobrý pan Stine, který mně nikdy svými povídkami nezklamal. Všechny stejně dobré, stejně čtivé. Umí mladého čtenáře držet od začátku do konce. Super.

Dinosaur
06.06.2016 2 z 5

(4/10) Zkrátka takový béčkový horor zasazený do minulosti a spíše z těch slabších.