Stopa v mém srdci

Stopa v mém srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2159/stopa-v-mem-srdci.jpg 4 353 29

Román o mindrácích, vzepětích i úletech spojených s dospíváním hrdinky knihy, patnáctileté Anny, ne nadarmo přezdívané Miss šoking, a zejména o dívčině urputném hledání rovnováhy po traumatickém zážitku neúspěšného přijímacího řízení na vysněnou konzervatoř. Anna se snaží svérázným prázdninovým programem opepřit život sobě i svému okolí ve snobském hotelu Mlýn a usiluje přijít na kloub tomu, o čem všichni mluví - totiž lásce. V partě kluků ze zámku se jí to rychle daří.... celý text

Iwinka473
04.06.2015 5 z 5

Tato kniha mě velmi zaujala zvláště tím, jak je na jednu stranu úplně typická a obyčejná pro každou dospívající dívku, ale na druhou stranu tak jedinečná. Je to jedna z nejhumornějších knih od Lanczové a rozhodně jsem se u ní nenudila. Vzhledem k tomu, že se celá kniha odehrává o prázdninách, kdy má Anna spoustu času a plánů, se mi zdá děj naprosto perfektní. Nesmím také opomenout příjemnou maličkost, že Anna a její parta občas jdou na zámek, kde pracují, jelikož v tom cítím drobný záblesk science fiction, ale přesto bych stále ochotně věřila, že by to mohla být realita. Zkrátka kniha je vtipná, pěkná a plná rozbouřených emocí patnáctileté dívky. :-)

Tyna.H
21.05.2015 5 z 5

I když mám raději fantasy a sci-fi romány, tak se mi tato knížka velmi líbila a potěšila mě, rozhodně jeden z nejlepších dívčích románů, co jsem kdy četla :), jen tak na ni nezapomenu.

rakkaus
27.04.2015 5 z 5

Och och, moje pubertální srdcová záležitost :) Jedna z nejlepších Lanczovek, co si pamatuju, kouzlo náctiletýho léta, spousta vtipnejch situací, poezie zámku... Tehdy jsem jí četla snad třikrát a letos, po deseti (možná více, fňuk) letech zas na dovolený a lepší srandu jsem si nemohla přát :)

pavlinkaa
29.01.2015 5 z 5

Další povedená kniha, kterou jsem před pár lety milovala. Líbí se mi příběh ztřeštěné holky, která se na sebe snaží upozornit tím, že dělá samé nerozumné věci. Líbí se mi tajemství zámku, lehce strašidelné :) Já se během četby bavila. Jen mě mrzel konec, kdy Anna roztrhala Leškovo telefoní číslo, ale snad vše dobře dopadlo ...... :)

kristyy
09.09.2014 5 z 5

Nejlepší kniha od Lanczové ;) Čteno cca před 14 lety ;)

1v8na
01.08.2014 5 z 5

velmi komické a celkem romantické, ale pěkné

kristynka.m.
29.06.2014 5 z 5

po blizencich druha nej knizka od lanczove.Taky nejhumornejsi Anna je takove číslo:)

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře(:

Romčuška
21.07.2011 5 z 5

Tahle mi přišla jako docela fakt humorná :D hlavně na začátku :D a pak fakt uplná miss šoking :D