Stříbrná čarodějnice

Rok po náhlé smrti svého manžela se umělecká hrnčířka Tilda Fordwellsová konečně přestěhuje do odlehlé velšské chaty, která se má stát jejich novým domovem. Doufá, že poklidná krajina pomůže zmírnit její žal a znepokojivé vize Matovy smrti. Místo toho v ní jezero v údolí pod chatou zažehne něco, co v ní léta dřímalo – citlivost a zvláštní sílu. Přicházejí k ní zvířata, elektřina v její blízkosti zkratuje a navíc spatří novou vizi – po hladině k ní připluje loďka s lidmi z dávné doby. U stejného jezera za časů Keltů žila Seren, čarodějnice a šamanka. Vesničané ji ctili, ale báli se jí. Pro svůj zvláštní vzhled musela žít v osamění. Když k ní přišla vize knížete v hnízdě zmijí, varovala ho před zradou z jeho vlastních řad. Kníže Brynach ji miloval i uctíval, ale nemohl uvěřit, že by mu někdo blízký chtěl ublížit, ani když nebezpečí vzrůstalo. Životy obou žen spojuje pravěká magie z jezera a stejná hrozba. A Tilda musí překonat zármutek a ovládnout kouzelnou energii ve svém nitru, aby zachránila svůj nový život…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468090/big_stribrna-carodejnice-uwh-468090.png 4.415

Stínové kroniky 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Omega

The Silver Witch, 2015

Kniha Stříbrná čarodějnice

DreamerX9

První díl jsem nečetla a po knížce sáhla náhodou. Za mě zajímavé propojení dvou dějových linek ale víceméně je Vám jasné jak to zhruba bude. Čtivě zpracovaná magická fantasy co se děje týče byl poněkud průměrný.

kachnat
13.10.2021

Příjemné čtení, hezký děj. Rozhodně lepší než první díl série. Dějem nijak nenavazuje.

Reeny
17.08.2021

Tato kniha se mi moc hezky četla.
Moc se mi líbil celý děj od začátku do konce..
Magie, romantika, napětí s historickou zápletkou, moc pěkné..
Zatím moje nej..